Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
10. lis 2008

cairo, diky za tabulku, abych pravdu rekla, tak sem se u ni znova nas*ala :( 🙂

ja jsem dneska mela nejakej divnej den, holky, asi to fakt dostnu, furt zeru jako prase

rozela
10. lis 2008

mari klid, já teď sedim u kompu a žeru kinder mléčný řez. potřebovala jsem nutně něco sladkýho. řekla bych, že pondělí je nejlepší den na hřešení, máme pak celý týden na zničení případných následků 😀

marie_m
10. lis 2008

roz, ja si manzela poslala pro jidlo do food courtu v tescu prave, uz mam v sobe zitrejsi kubovo obed, banan, atd 😒
ale mas recht, neska se prezeru, zitra mi bude blbe a pak uz zase pojedu podle zajetyho rezimu.. 😀

rozela
10. lis 2008

😀 takže hranolky naštěstí nezpůsobily žádnou paseku. kubíček z nich taky neměl újmu?

zdenallicka
10. lis 2008

AHoj "hubenourky"..:o) Se s vami podelim o svoje hubnuti...;o)) Zacala jsem 6. rijna 2008.. Bohuzel se nemerim,a le to nevadi.. Zhubnula jsem od te doby skoro 7 kg.. A jak? Uplne jsem vypustila cokoladicky, oplatecky a bonbonky, taky slane dobroty k televizi, zacala sjem jist pravidelne 5x-6x denne. Den predem si uvarim, navazim a nakrabickuju jidlo na cely pristi den a zapisuju si, co jsem snedla, kolik to vazilo a kolik to jidlo melo KJ. Snazim se nepresahnout 5000 KJ/den.. A vysledky jsou tady.. Prvni tyden slo dolu 3,5 kg, pak 1 kg, 0,5 kg, 1 kg... Pokracovat budu nejmin do Vanoc, tam trosku zmirnim a pak zase najedu na dietku... Chci zhubnout jeste aspon 10 kg, mozna i vic... Hodne stesti a zdaru pri hubnuti!!!

marie_m
10. lis 2008

roz, jeste jsem ani nebyla na wc, nechavam to najednou, ale to bude pak stat za to 🙂
kubajz uz chrni a ma stesti, jinak bych ho uz dneska musela prerazit 😔 😉

zdeni, ahojky, tak to je super, gratulace, takovej rezim mame taky, je videt, ze to funguje vsude 🙂

zdenallicka
10. lis 2008

marie: Diky, ja jeste nestihla precist vsechno a asi ani nestihnu..:o) FUnguje to..;o) Kolegyne me furt chvali, ale to je chyba - abych neusnula na vavrinech.. nebo na cokolade... 😀

marie_m
10. lis 2008

vidis zdeni, ja mam docela taky cca 7 kg, teda za delsi dobu, nez ty, ale nikdo si nejak nevsimnul ☹

zdenallicka
10. lis 2008

marie: 😲 Tak to cumim!!! Jakto??? Nemaji vsichni tvi blizci a znami dioptrie cislo 6-12???? 😀 Vytrvej a uvidis.. Az si obliknem o dve cisla mensi kalhoty, vsimnou si vsichni...;o))

marie_m
10. lis 2008

no, tak na me to, pri tech kilech, co si nosim, fakt neni moc videt, tak jako muzik mi to rika,to jo...ale nikdo jinej

zdenallicka
10. lis 2008

marie: Muzu vedet, kolik vazis ted?

caira
10. lis 2008

nazdar kocky.. hele proc maji lidi pocit, ze nam musi radit jak na to? 😀 Myslim, ze my uz jsme se vsechny shodly, ze dietarky teoreticky jsme dobre..jen ta praxe chce vice nadseni 😀 😀 😀

Dneska k veceri byl knekebrot se sunkou a salat.. ..ale k obedu jsem mela kousek carrot cake 😅 { jelikoz to byl planovany prohresek tak na snidani byla polovicni porce cerealii a odpoledni svacina jablicko 😀 } takze snad jsem to vykompenzovala 😀 😀

mari: ohledne te vahy.. neber to tragicky, ze si lidi nevsimaji..ono je to o tom, ze kdo te dlouho nevidi tak to pozna, ale lidi ve tvem okoli ty pomale ubytky nevnimaji..u me je to vzdycky o to horsi, ze kdyz letim do cr jednou za uherat tak je poznat kazda zmena.. jako po porodu jsem se tam normalne bala.. ted se bojim taky...furt mam tech 10 nadvahu..ale co.. jeste mam do konce unora cas to sundat { jsem si rekla, nez male bude rok!} ale hadam, ze to tak rychle asi nepujde..vzdyt me se za 8 mesicu podarilo sundat jen 8kg ..ach jo, ze ja byla v tehu takovy prase 🙄

jdu si udelat vodu s citronem at ma metabolismus co delat a nelenosi...

zdenallicka
10. lis 2008

caira: Ja mela k veceri misu zeleninoveho salatu se syrem - vlezla jsem se do planovanych 1.500 Kj a jsem najedena a spokojena uz tri hodiny..:o)

zdenallicka
10. lis 2008

marie: ja mela 89, ted mam o tech sedm min... A porad jedu dal...;o)) Tak to nevzdavej a poradne se do toho zakousni.... Zhubnem a budem neodolatelne krasne, az vsem bude prechazet zrak.. 😀 Jeste mam v planu aspon 13 kg, at to zaokrouhlim na 20 kg..;o))

rozela
10. lis 2008

tak malej mi konečně taky usnul, takže se teď mrknu na telku a zalomim to. zvládla jsem ještě sežrat jabko a mandarinku. no je toho dneska požehnaně. ☹

kometka5
10. lis 2008

Cairo, já jsem si taky říkala, že do malý roka zhubnu, ale nedokázala jsem to...ale za rok jsem zhubla 8kg a jsem na sebe docela pyšná, protože jsem na začátku roku nemyslela, že to dokážu... 🙂 musíme to brát trošku pozitivně.... 😀

marie_m
10. lis 2008

kocky, ja jsem prijemne nazrana, unavena a rozvalena, tak du zalehnout muzika, dobrou noc a KILUM SBOHEM!!

jo a paseky, ja bych moc chtela sadlonozku pucit,prosim prosim.

rozela
10. lis 2008

dámy tak já nevim, jak to děláte, ale já do roka od porodu malýho přibrala 10kg 😠 je to na ptáčka ☹

rozela
10. lis 2008

tak ženy, tohle stojí za to. irenka u nás nepochodila tak se zaměřila jinam. sledujte: http://www.prodamy.cz/problemem-neni-jen-zhubno...

rozela
10. lis 2008

odkaz nechala holkám ve vedlejší diskusi hubneme z xxl s rozumem. holt komu se nelení.............. 😀 😀 😀

kometka5
10. lis 2008

ROz, taky jsem to teď zjistila a hned vám to běžím povědět. 🙂 a dokonce si změnila i jméno v pasu.

rozela
10. lis 2008

přijde mi to fakt legrační 😀

rozela
10. lis 2008

ženy jdu taky chrnět. dobrou noc a kilům sbohem. nafurt 🙂

kometka5
10. lis 2008

roz, mě taky...jdu hajat...taky...dobrou noc

kitty68
10. lis 2008

no holky a jak je mozne ze irenka je najednou evulka? jakoze kazda skasne 500 kilo?

marie_m
11. lis 2008

dpbre ranko, kocky, irenka je podnikatelka, to se musi nechat 🙂

kometka5
11. lis 2008

Dobré ránko, jen nevím, jestli je prosperující podnikatelka. 😀

caira
11. lis 2008

dobre rano lasky moje,

tak jsem se probudila poprve za dlouhou dobu s odhodlanim ty moje tuky hodit do srotu...mozna k tomu prispel i ten clanek irenky, kdo vi, kazdopadne ted pred sebou mam horkou vodu s citronem, ke snidani bude 1 weetabix+ banan { energeticky vysoko, takze by me to melo zasytit na dlouho} pak pozdeji mandarinka na svacinu, 2x ryvita chleba { knekebrot} s platkem sunky + mrkev a kedlubna k obedu a na veceri mala miska listoveho salatu , mozna mezi to nekde vrazim jeste jednu mandarinku 😀

takze kocky! ja jdu opet do toho!

jo zapomela jsem, ze se budu prolivat hektolitrky vody a bylinkoveho caje 😀

rozela
11. lis 2008

ahoj holky, asi taky začnu podnikat 😀
cairo, mandarinku do toho určitě ještě vraž. a máš tam málo bílkovin. co takhle k tomu listí večer přidat kousek rybky? 😉 😀 okavidně už je ti líp, hlavně na duši a to je super! takže vzhůru do toho a kila budou dole jen to hvízdne 🙂

kitty tu změnu jména jsem taky nepochopila, ale třeba má dvě jména a používá každé zvlášť 😀 každopádně myšlenka, že skásne za obě 500 je pěkná 😀 😀 😀

marie_m
11. lis 2008

holky, fakt nerozumim svymu telu, ale vcera od odpoledne az do noci jsem porad jen jedla, snedla sem toho opravdu moc, moc hodne a rano mela uplne stejnou vahu jako v pondeli rano?...jak je toto mozne? 😨 😀