Zhubněte jednou provždy - Antónia Mačingová

gabrielaa
22. led 2014

Zdravím všechny příznivce této detoxikační kúry a třeba i následné schůdkové metody. Jsem u 9. dnu a výsledky zatím super. Můžeme se tu podělit o zkušenosti a odpovědět na otázky těm, které teprve začínají.
Tak směle do toho, půl je hotovo 😉 😀

myjusiatko
20. led 2016

@hojda ano, ale pocit hladu je relativny. A pocit nehladu neznamena zdrave hubnuti.

hojda
20. led 2016

@myjusiatko Ale jen počítat hodnotu jídel nestačí, to můžeš snist za celý den jednu čokoládu a budeš taky v normě. Důležité je složení stravy, ne jen tabulková hodnota.

myjusiatko
20. led 2016

@hojda Tak to beriem ako samozrejmost. 🙂

hojda
20. led 2016

@myjusiatko Tak úplně stejně se do toho vejde ta Mančingová, tam si taky můžeš k tomu počítat, ale když to někoho nebaví, stále přepočítávat, tak tohle prostě jiná variant jídelníčku, kdy se najíš (nemáš hlad), ale zároveň nepřekročíš energietický příjem.

myjusiatko
20. led 2016

@hojda Lenze ono nestaci neprekrocit nejaky, neviem aky energeticky prijem. Ono je dolezite nejest menej, nez mas bazalny metabolizmus.

hojda
20. led 2016

@myjusiatko Právě proto se to jmenuje projezte se ke štíhlosti, že opravdu jíš dost. Jako zapisovat si do tabulek je fajn pokud tě to baví, ale hlavně musíš vědět, co máš jíst.

monikaaa123
28. led 2016

Ahoj,
nevím jestli se to tu už řešilo, ale zajímalo by mě jestli mohu držet tuto dietu od mačingové když kojím, dceři je 14m a kojím jednou přes den pak před spaním a v noci...
děkuji🙂

misapraha4
28. led 2016

@monikaaa123 Já jí držela a taky jsem kojila, dceři to bylo jedno, pila pořád stejně - kojila jsem stejně jako ty

monikaaa123
28. led 2016

@misapraha4 dekuji😉 a šly kila třeba i lépe dolů tím ze se k tomu ještě koji?

misapraha4
28. led 2016

@monikaaa123 tak to nemůžu posoudit, protože to nemám s čím porovnat - úbytek váhy je hodně individuální, ale rozhodně jsem se cítila dobře a neměla jsem vůbec hlad a chutě na sladké

imborn18
9. únor 2016

@gabrielaa to není uplně prvda, všechny toxíny se vyloučí do mléka se to nedostane podle mojí doktorky. i cvičení je vylučování toxinu a to jako po porudu 3 roky nemám cvičit a jíst zdravě aby se to nedostalo do mléka? z naší potravy se dostane do mléka jen 1 proscento, zbytek si tělo tvoří z toho co už v těle je, to co se vylučuju z toho se mléko fakt netvoří,

gabrielaa
autor
9. únor 2016

@imborn18 teď nějak nevím, na co přesně reaguješ 🙂

imborn18
10. únor 2016

@gabrielaa na to kojení, že se v pohodě během kojení tohle jíst smí, dokonce autorka to zminuje

gabrielaa
autor
10. únor 2016

@imborn18 já spíš myslela který konkrétní příspěvek, ale už mi to došlo )
Asi každého věc, během kojení bych do toho já osobně nesla )

najapapaja
11. únor 2016

Ahojte, jsem sice ve svém 4. dnu, ale zatím se cítím moc dobře 🙂 chtěla bych se akorát zeptat, jestli už některá z vás u toho nepoužívala L-karnitin a jestli to náhodou není blbost když už držíme ''detox od všeho škodlivého'' 😀.

elkacz
11. bře 2016
lainova
11. bře 2016

@najapapaja já si osobně jsem ho chvíli brala na cvičení, ale když jsem zjistila z čeho se dělá tak bych ho nejedla ani bez detoxikace.

anadl
16. bře 2016

Ahoj příznivkyně(příznivci) Anonie Mančingové.Držím 5 dní a cítím se skvěle.Jak jste na tom vy?

elkacz
23. bře 2016

Tady je pár zkušeností z pohledu ženy, která vydržela 20 dní http://edenik.elka.cz/antonia-macingova-pohlede...

beryseky
23. bře 2016

ahoj, dneska je můj 8.den. Začínám mít chutě.... do 5. dne pohoda. Ale teď to začíná být o vůli. Taky mi víc seděla k snídani mrkev s jablkem než jogurt, po něm mám větší chutě a nejsem tak najedená....

anadl
23. bře 2016

I já mívám chutě.Někdy to překonám a někdy si dám navíc sýr nebo odpoledne zeleninu.Ale cm pomalu ubývají a je mi fajn.

salot
26. bře 2016

Mačingová mě zajímá, zkusila bych třeba nějaký recepty, ale kompletně bych do toho asi nešla. Nejsem ten tip, co dodržuje přesný plán. Jinak tady je celkem zajímavý článek: http://www.prodetox.cz/dieta-a-detox-podle-maci... - třeba bude užitečný těm, co se rozhodují, zda do toho jít. Samozřejmě držím pěsti odvážlivcům!

lavazza
26. bře 2016

Můj kolega drží dietu třetí týden a má vydržet 28 dní...Výsledek je znát, ale občas má co dělat...Ještě udržovací dieta ho čeká, ale té se bojí...

shine2015
26. bře 2016

Holky neda mi to sem nenapsat....ja bych dietu drzet nemohla.....podle me kupte si elipticky trenazer nebo behaci pas klidne z bazaru a cvicte 5x v tydnu pul hodky az hodku....a zhubnete a jeste budete moct jist vse....po diete i pokud nebude jojo efekt cemuz neverim tak nikdy nebudete mit tak peknou postavu jako kdyz behate/cvicite....
Ja cvicim i kdyz kojim a jim vse a kila jdou krasne dolu....a sly i drive kdysi kdyz jsem cvicila...a to mame tri deti. A jim vse a kdy chci....
Kazdopadne hodne stesti.

kecalka2
31. bře 2016

@shine2015 Souhlasím.Taky cvičím jím úplně všechno a váha jde dolů.Hlavně na cm už ted mám pevnější postavu než před otěhotněním a to mám ještě o 7kg víc než když jsem zapadla.Cvičení dělá hodně krásně formuluje postavu 🙂

lena2012
2. dub 2016

@anadl já jsem nyní také 5.den.co vy,vydržela jste?

imborn18
7. dub 2016

Těhotenství, zdravím, ani jsem nevěděla že jsem těhotná a detox držela, zhubla 7 kil a jsem fakt odpuchlá, pemýšlím o další 28, asi do toho pujdu protože to blo aspon kvalitnejší jídlo než se cpu ted. drží někdo v těhotenství jsem 13+ t

vojti
15. dub 2016

Ahoj holky. Pro nektere...28smicka je detox nikoliv dieta. Důležité si to uvědomit. Pak nasleduje změna stravovani formou delene stravy. A někomu může tento zpusob přijít vhod a někomu ne.
Přidáním sportu ideální kombinace.
Mám za sebou 28 denní.detox a jsem 2 druhý týden na schodkach...cítím se fajn, odlehčená, splaskla a víc nabitá energií. Doporučuji. 🙂

dokument
15. dub 2016

@vojti a proc to neni dieta? 28 dni redukujes stravu. Takze je to dieta. Delala jsem si slozeni, je to nevyvazene.

http://www.rozhlas.cz/strednicechy/hubnetezdrav...

http://www.rozhlas.cz/strednicechy/hubnetezdrav...

dokument
15. dub 2016

@vojti navic KAZDY! o tom pise stylem - chci zhubnout, kolik jste zhubly, juchu mam o 7 kg mene... apod. Takze motivaci je redukce a ne detoxikovat se. Jsem ve skupine AM. Zajimalo me, jestli maji lidi hlad, jako jsem mela ja hned po prvni snidani. Maji a hodne z nich. Takze v zadnem pripade. Navic ta nevyvazenost. To je hlavni problem.

Hubnout v tehotenstvi mi pripada jako naproste blaznovstvi.
@imborn18 to jsi mozna opuchla prave proto, ze nemas dost zivin.