• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zhubněte jednou provždy - znáte? Přidá se někdo?

18. května 2014 
Ahojky
@pajoslava můžu taky poprosit o zaslání té knihy....:slight_smile: na alzaxxx@seznam.cz :slight_smile: Děkuji .
Taky potřebuji shodit kila po dětech....:slight_smile: A už si nevím rady...moc diet neznám...teda pár ano...,ale ty jsou spíš hladovění :grinning: Ale taky ,když už se k tomu dokopu tak bych chtěla aby ta dieta byla učiná a bylo na mě něco vidět....:slight_smile: Děkuji
11. črc 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava Dobrý den, mohla by jste mi prosím zaslat knihu v PDF na mail : mertovab@seznam.cz. Děkuji moc. Blanka M.
29. črc 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,mohla by jste mi také prosím poslat knihu:slight_smile:) přibrala jsem 40Kg u malé a jsem neštastná:( zkoušela jsem toho už tolik a nic moc nezabralo. Děkuji
komarkovav@seznam.cz
29. črc 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, také žádám o zaslání knihy a pokud možno i toho odkazu na dietu pana havlíčka do meilu na fraal@seznam.cz díky moc
mě se ten odkaz na havlíčka ukazuje jako jen stránka mimibazarku a nic víc, tak díky moc - mám po porodu 10kg nahoře a nemůžu to zbubnout ani cvičením ani dietou a to už má malý přes dva roky
29. lis 2012 v 01:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak.. Na co knihy? Stačí postupem času pomalu vyřazovat sladkosti, pak brambůrky.. Chodit víc na procházky, blbnout se psem... Používat rostlinné tuky místo živočišných, málo kořenit a solit, víc česneku a ovoce.. Mandarinky jsou výborný pomocníci při chuti na sladké :slight_smile: Nejezte mastná jídla a potraviny s přídavkem jakýchkoliv E----
Za Týden stravování v Mc'donaldu jsem přibrala 6 kilo :slight_smile: A to jsem měla každý den jeden ubohý happy meal s cheesburgrem, hranolkama a coca colou :D Teď už je to skoo dole... Nemusíte si kupovat drahé knihy a podstupovat nesnesitelné recepty.. Prostě to co se dá nahradit zdravým nahraďte ( pečivo místo bílého celozrnné, bílá rýže- neloupaná rýže, těstoviny-tmavé těstoviny) Oblíbená jídla jako svíčková a rozlítaní ptáčci proč ne? Ale málo :slight_smile: Když si budete dávat mnohem menší porce jídel bude to fajn :slight_smile: A 6 jídel denně znamená, že k dosavadním 2 jídlům, které stíháte akorát v práci a po práci, přidáte další 4 jídla, které budou ve stylu ovoce, jogurtů a musli :slight_smile: Když ležíte u televize a nudíte se, pokuste se třeba o sklapovačky a máchání nohama ve stylu ježdení na kole :D
3. pro 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava Dobrý den, teprve dnes jsem poprvé slyšela o knize Zhubnete jednou provždy.
Máte už vyzkoušeno? A máte Prosím ještě knihu v pdf? Děkuji
3. kvě 2014 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, mohla bych také poprosit o zaslání knihy na Iveta.prok@gmail.com Děkuji Iveta
4. kvě 2014 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava prosím moc, mohla by jste mi knihu Zhubněte jednou pro vždy zaslat? Viděla jsem ji u kamarádky a zaujala mě. Děkuji moc
6. kvě 2014 v 11:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo jestli již někdo knihu od paní má, prosím pošlete mi ji, buď sem do zprávy nebo na mail kacenka-sk@seznam.cz
6. kvě 2014 v 11:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ssarula
@iveet1
@kader Ja uz knihu nemam, ale na uloz.to je, takze staci zadat nazev a vyjede Vam v pdf
6. kvě 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Neférovou reklamu na našich stránkách nepodporujeme.”
10. kvě 2014 v 07:00 • jkladno
Ahoj holky, chtěla bych do toho jít s vámi. Já teď zkouším hubnout s Obethinem.
16. kvě 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kniha se dá stáhnout na uloz.to, jak tady psala pajoslava.
Kdo Mačingové detoxikační program vydrží, ten zaslouží odměnu ... a ta odměna je právě ztráta několika kilogramů tuku, Opravdu to funguje.
18. kvě 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Múzu taky poprosit o ztaslani knihy dekujimoc :slight_smile:
18. kvě 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek