Co byste dnes daly na sebe vašim dětem?

kaatus
22. led 2018

Ahoj, prosim co byste dnes daly na sebe vasim detem? Mam skoro bez 14ti dni 6ti mesicni a nevim... venku je -2 ale pocitive zima jako ... 🙂 do ted bylo nad nulou tak byla v kombineze a dve deky a stacilo, ale tohle uz je asi na to malo. Dekuji 🙂

vendy94
22. led 2018

Ahoj mě poslala kamarádka tohle a mám v plánu se tím řídit, pokud nebudu vědět, co oblict.

kejt29
22. led 2018

Mam trimesicniho a ma body, teplacky, kombineza ( takova stredne tepla), fusak a kryt korby ( ten neni nijak zatepleny) a je teploucky...

bzubzalka
22. led 2018

@kaatus říká se o 1vrstvu vic než člověk co se hýbe +fusak. Jinak se doporučuje sahat za krk, pokud ho má teplý je to ok, pokud studený tak priobleknout.

jaaaninda
22. led 2018

Nejlépe hned po příchodu domů svléknout a vyzkoušet jestli má teplé nožičky, ručičky a tak celkově jestli je teplý a není zpocený, díky tomu jsem to pak líp odhadovala co kdy treba.Venku můžeš zkontrolovat sáhnutím na zátylek. Jinak jsme loni v zimě měli taky 6m,tak jsme si vystačili s body s dlouhým rukávem, pletenym svetrikem, fusakem, dekou a nánožníkem. Na nozkach asi punčochy a kalhoty nebo dupacky. Kombinezu jsem vyuzila jen jednou,když bylo asi -8 a byli jsme na volném prostranství, kde fučelo.

kladpol
22. led 2018

@kaatus Mamka mi vždycky říkala že miminko se má oblékat jako dospělý plus jedna vrstva navíc, tak nevím, ale asi záleží taky na aktivitě dítěte. Pokud bude ležet v kočárku, tak bude chtít zahřát asi víc, než když bude třeba běhat 🙂.

zdenkaell
22. led 2018

Bodycko, dupacky , mikca, čepice a je ve fusaku. Bohatě stačí.

zdenkaell
22. led 2018

4,5 měsíce.

blackhole
22. led 2018

Malý má cca 6,5 měsíce, dávám do do hluboké korby do fusaku a v něm má buď overálek s dlouhým rukávem nebo bodýčko + tepláčky, na to tenký svetřík, slabší čepici a rukavičky. A stejně když není celou dobu venku a není pod nulou, tak je za chvíli splavený...

jaaaninda
22. led 2018

Škoda, že tady na Modrém konikovi nejde upravit příspěvek, dodala bych,že body a pletený svetřík měl nad nulu a pod nulu jsem misto nej davala fleecovy overal a pak už jen fusak.

hojda
22. led 2018

Tohle super řeší fusakt s termuregulací Little Angel.

monaluza
22. led 2018

Petimesicni mel bavlneny overal, flisovou mikcu, chlupatkovy overal, fusak (nahore z nej trochu couha, tak jeste utesnuji flisovou deckou) a nanoznik. Mel po dvou hodinach venku mirne studene tvare a nozky, mozna jsem mela pridat jeste ponozky...