• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Oblečení George - jak sedí velikosti?

31. července 2013 
Dobrý den maminky, chtěla jsem se Vás zeptat. jaké máte zkušenosti s oblečením George.

My jsme nosily Next, teď hodně HMko, takže tam se už ve velikostech orientuji. Ale nyní jsem chtěla holkám koupit nějaká trička a štrample (punčochy nebo jak se tomu správně říká) z George a nevím jakou velikost. Starší dcera je jak žirafa a měří přes 112cm a je samá ruka, samá noha a tam mám obavy, že velikost 5-6let bude malá. Ale například dnes jsem koupila v lídlu štrample ve vel. 110-116 a jsou OK.

Dopředu moc děkuji moc za vaše zkušenosti :slight_smile:
27. srp 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakupuju a sedí super na velikost, jak má být :slight_smile:
27. srp 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Myslím že george jako jediný těm velikostem fakt odpovídá :wink: :slight_smile:
27. srp 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
velikosti sedí přesně,i když třeba riflíky malému vydržely dýl
27. srp 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakupuji, sedí a tím že jsme drobnější, vydrží daleko déle :slight_smile:
27. srp 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trička jsou krátká, je potřeba brát o číslo větší, pyžama jsou divná- dlouhé kalhoty, krátké triko. Jinak jsou ty věci super a odpovídají.
27. srp 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam zkusenosti s laclacovymi kalhotami a vydrzi dele, nicmene daji se pouzit uz od deklarovane velikosti. Treba kalhoty vel. 62 nosila mala jeste v 4.5ti mesicich.
16. zář 2012 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perfektní oblečení, hlavně pro holčičky, krásné romantické halenky, šatičky i sukýnky a velikosti jsou taky správné, akorát. A v těch velikostech je také dobrá značka Adams.
30. črc 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velikosti nám taky sedí. Nakupuji dle věku. Hlavně nenakupujte předraženě od překupníků ...
30. črc 2013 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Otázka trochu mimo, jde Vám na jejich stránkách eshopu platit kartou? Mám povolené platby přes net, správně nastaveny limity, ale vždy mi napíší, že platbu nešlo strhnout a objednávku zruší - přitom v elektronickém bankovnictví vidím, že si částku na účtu zarezervují. Na jiných britských webech s placením nemám problém např. figleaves. Poradí mi někdo prosím?
31. črc 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek