Codein ve 21tt - mohu ho brát?

iriska146
20. dub 2019

Ahojte, mám šílenou alergii na pyly a prostě všechno co kvete. Dr. mi napsala zyrtec ten se snažím brát jen na noc abych toho moc do sebe nedostala, ale na dusivy kašel mi napsala codein, a ten se mi moc nechce brát, když se všude píše, že je v tehu nevhodný. Máte sním některá zkušenost?? Momentálně ležím a nemůžu se pořádně nadechnout, po zyrtecu se to trošku zlepšilo. Moc děkuji za každou reakci.

monika76301
20. dub 2019

@iriska146 ja mela. Codein? Krát denně v nemocnici kapacku v 27 tt na gynekologii... Mela jsem hroznou chřipku a dusila se... Myslím že kdyby skodil urco by mi ho nedali... Jinak pokud nemůžeš dýchat mimi ma. Malo. Kyslíku takže radši vem

hannasweet
20. dub 2019

Urcite bych si vzala kdybych nemohla dychat, je to pro miminko horsi, nez jedna tabletka kdyz to neberes 5x denne jak bonbony

iriska146
autor
21. dub 2019

Děkuji moc, kdyby to dneska pokračovalo, tak si ho vemu ať je mimi v klidu a nemusí se trápit mým kaslanim a nedostatkem kyslíku.

vaseli16
21. dub 2019

Ja mam napsany inhalator ze pry je to mene skodlive nez leky.To ti jde primo do plic.

iriska146
autor
22. dub 2019

@vaseli16 a jak se prosím jmenuje ten lék v inhalátor? Zítra jdu znova k dr, tak bych ji řekla.

vaseli16
22. dub 2019

VENTILON INHALER N,moje drčíslo to konzultovala primo i s argologem 🙂

zelenaesmolda
22. dub 2019

@iriska146 co rika pribalovy letak?
pokud mas pochybnosti zavolej 155,dockas se rozhodne odbornejsi rady nez tady.

vaseli16
22. dub 2019

Moje dr to konzultovala primo s alergologem.omlouvam se nak mi to tam preskakalo

iriska146
autor
22. dub 2019

@zelenaesmolda po přečtení pribaloveho letáku sem codein schovala stim, že se radši budu dusit. Ale zyrtec beru 1x denně, většinou ráno a v noci spím u otevřeného okna. Zítra jdu ke svoji dr, měla totiž dovolenou a zaskakovala ji mladá dr, která si na mě vzala nějakou knihu a vyhledávala co bych mohla.

zelenaesmolda
22. dub 2019

@iriska146
klidne ho vem i 2x,taky to nekdy delam kdyz je potreba,dr rekla,ze to nevadi

vaseli16
22. dub 2019

@iriska146 poptej se na ten inhalator 🙂 me muj doktor rekl ze ted uz je miminko dopecene a uz jen roste 😊 tak by to vadit nemelo.Kazdopadne i zyrtec jedna kamaradka v, tehu brala...je to lepsi nez aby se pak dusilo i miminko jak rekl pan alergolog.

iriska146
autor
22. dub 2019

@zelenaesmolda mám napsané že můžu 2 denně, ale zatím to nějak zvládám. Horší je to stim kašlem.

iriska146
autor
22. dub 2019

@vaseli16 určitě poptám, chci co nejmíň chemie do sebe dostávat.

zelenaesmolda
22. dub 2019

@iriska146
to znam,ja kaslu az se pozvracim a nepomaha mi nic jineho nez codein

iriska146
autor
23. dub 2019

Tak mi dr napsala ten inhalátor a dithiaden, že je mnohem šetrnější než codein. Tak uvidím jak bude vše zavírat. Moc Vám děkuji za příspěvky.