• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dcera chytila vši. Co zabírá? Máte zkušenost?

3. dubna 2016 
Hodně dobrý proti vším je šampon Liquido Forte, syn mi občas přijde ze školy se zavšivenou hlavou, takže jsme bohužel měli možnost vyzkoušet více přípravků a s tímhle jsme byli nejvíce spokojeni. Kromě šamponu obsahuje i sérum a čepku s hřebínkem, takže nic dalšího nemusíte kupovat.
30. zář 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám super tip od kadeřnice na zbavení se hnid. Stačí vlasy pečlivě všechny projet žehličkou na vlasy, a to žádná hnida nepřežije - a bez chemie. Ale vší je potřeba se zbyvit asi jinak..
30. zář 2014 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nejstarší dcerky jsem s těma potvůrkama taky bojovala, už jsem vyzkoušela kde co, ale bez úspěchu, za týden byly zpátky, v lékárně jsem nechávala dost peněz. Samozřejmě provádíme prevenci (postel, čepice, oblečení, hřebeny apod.) Nakonec jsem dala na babské rady - smíchám cca 1/3 alpy, 2/3 oleje (obyčejný řepkový) a pár kapek tee tree oleje. Tuto směs dávám do lahvičky s rozstřikovačem, večer nastříkám na suché vlasy, pečlivě od kořínků, pořádně rozetřu na celou délku vlasů a zabalím do šátku, nejlépe ještě pojistit nějakou tenčí čepicí a nechám celou noc působit. Ráno se vlasy pořádně umyjí, i 3x. Pak ještě jako prevenci natřu za ouškama tee tree olejem. Vši se v té směsi udusí, nepřežije žádná, ale hnidy přežijí asi i atomový výbuch a vyčesat se nedají, takže na ty platí jedině ta žehlička a sbírat a sbírat a sbírat.
30. zář 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to mluvte, taky jsem utratila plno peněz za přípravky a některé vůbec nepomohly :frowning2: a peníze v čudu, některé nebyli zrovna nejlevnější a zabraly jen zčásti, tak jsem si říkala, že se zkusím zeptat paní v lékárně co fakt pomáhá, že některé přípravky vůbec nezabraly a že nechci vyhodit zbytečně plno peněz, paní mi doporučila Liquido Forte, které zabralo hnedka a za chvilku jsme jen vyčesávali. Můžu doporučit. Kdyby ani tohle nezabralo, už jsem taky chtěla hledat nějaké babské rady. :slight_smile:
14. říj 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim napiste mi do ip pripravky na vsi co vam zabralo.
3. dub 2016 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám teda pomohl až ortosan (psí šampon) a následné obarvení (jen těmi pytlíčkovými smívacími) šampony.. a to jsem vždy vše prala i v sanytolu a nic... :frowning2: Tohle a celobytový sanytolový nálet pomohl :wink: :sunglasses:
3. dub 2016 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ortosan - psi sampon :wink:
3. dub 2016 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sonica orthisan mame a zehlicka na vlasy zabrala.. dnes opakujem a snad bude po..vse peru
3. dub 2016 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek