• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Onkologický pacient po ozařování. Je nebezp. pro dítě?

24. října 2016 
@jarunkaxyz1 ne!!!! To by se clovek nemohl setkat ani s lekarem ani se zdr.sestrou atd..... Ozarovani neni mor....
20. únor v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@shine2015 nepřetržité ozařování se už nedělá léta to je jedna věc a přesně jak píšete jak bych asi tak mohla pracovat to tedy netuším a pozor klidně můžete pracovat na CT 15 let a vezmou vás tam i ve 20 :slight_smile:
20. únor v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@svobodpetika fakt?? Nam tvrdili ze ne...no vida. Ale uz to bylo davno.... Tak to je super. Ja v tom taky problem nevidim...to by nemohli zdravotnici domu k nikomu....tafy jsou zase chytre zeny co chteji byt zdrave az zdravejsi....a zakazat babicce videt vnuka.....to je teda nesmysl.
20. únor v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@shine2015 já pracuji na onkologii jako radiologický asistent a je pravda že dost lidí motá ozařování a diagnostiku pomocí nukleární medicíny dohromady nebo léčku radioaktivním jodem a dělají jen lidem zmatek v hlavě ale opravdu není třeba se bát ozařovaných lidí
20. únor v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Moje dcera byla ozařována a svou dceru u sebe normálně měla, Nikdo jí neupozorňoval na to, že by neměla u maminky být. Bylo jí v době léčby 6 let. U nás to, bohužel, dobře nedopadlo.
13. říj v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@elucinka
----jsem týden po ozařování série 25 x+ 8 x ozařování. Zajímalo mne jestli nebudu ozarovat sve blizke, pani doktorka se zasmala a s klidem mi rekla, ze ne . Behem chvile se to v těle meni na biologickou latku......
24. říj v 06:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek