Tipy na dárky pro 2letou holčičku

mendywendy
15. lis 2017

Ahoj, včera jsem tu zahlédla blog či diskuzi.... od maminky, která tam vkládala tipy pro 22 či 23m holčičku na letošní vánoce. Byly tam moc hezké věci, ale nestihla jsem si to uložit. Nevíte, prosím, kde to najít nebo třeba se ozve samotná maminka 🙂. Moc děkuju.

verca156
17. lis 2017

odkaz neporadím ale téměř na každém e-shopu zadáš věk a vyjede ti nabídka i když to určitě víš 😉

mendywendy
autor
17. lis 2017

To jiste vim, ale libily se mi ty veci, ktere tam mela pani. Kazdopadne dekuji za cennou radu.

kamste
17. lis 2017
mendywendy
autor
17. lis 2017
anve77
17. lis 2017

Pracuji ve firmě, kde mimo jiné prodáváme didaktické pomůcky. Spíš než hračky preferuji didaktické pomůcky / hračky- pro děti do mš. Děti se naučí samoobsluhu, řečové dovednosti a komunikaci, rozvíjí smysly apod. Myslím, že to jsou skvělé tipy na dárečky pro děti.

mendywendy
autor
17. lis 2017

@anve77
Prosim o tipy na darky pro rozvoj reci.

anve77
17. lis 2017

Pokud by Vám nevadilo, pošlu odkaz do SZ

mysolink
17. lis 2017

Mojí dceři jsme kupovali knížku s písničkami a je u toho piáno, moc se jí to líbilo a hlavně se tim učila písničky, zpívali a hráli jsme pořád dokola. Také lego duplo.

terla
18. lis 2017

U naší holčičky vede tabulka na kterou se kreslí tužkou s ocelovým hrotem a poté se to smaže. U toho vydrží dlouho. Kupováno v Pepcu za pár korun. Pak dřevené puzzle, jednoduché tvary na vkládání. No a když tak nad tím přemýšlím, nejvíc si vyhraje s brambory ze špazky 🙂

hanih
18. lis 2017

@anve77 Dobrý den, mohu taky poprosit o odkaz? Didaktické hračky mám taky nejradši 🙂