Máte už první vánoční dárky pro děti?

bara_lego
5. říj 2016

Já vím, že je ještě brzo na to plánovat Vánoce, ale stejně 🙂 Mám kamarádky, co kupují vánoční dárky už od července, a pak kamarády, co to nechávají na 23. prosince... Ale proč si nepopovídat o dárcích už teď, když ještě nenastal předvánoční schon a v obchodech není takový nával.

Na blogu pro vás máme hned několik tipů na krásné dárky pod stromeček, které se hodí i pro babičky a dědečky, kteří nevědí, čím svým vnoučatům udělat radost. S naší malou nápovědou se určitě trefí správně 🙂
https://www.modrykonik.cz/blog/bara_lego/messag...

kuliseks
5. říj 2016

My už máme traktor duplo a ještě to nejspíš rozšíříme o další duplácké kostky 🙂 je toho nějak hodně a to jsem se bála, že klukovi nic nevymyslím 🙂 vidím, že i pro kluky je hodně možností, takže díky 🙂

tulikiss
5. říj 2016

uz od prazdnin mam doma play doh ulovene v Tescu se 70% slevou 😀 a obri krabici Lega z akce v Makru 😀 Jeste musim nekde sehnat panenku Sohpia prvni a vic zatim netusim, jeste "napisou" dopis jeziskovi tak snad jeste dostanu nejakou inspiraci. Urcite ale zas dostanou nove povleceni z oblibenou postavickou, nastesti i "mekke " darky u nas delaji obri radost. 😀

lucie7411
5. říj 2016

Já už nakupuji dcerce od června 🙂 tak jako každý rok 🙂 nemám ráda to davové šílenství v obchodech, prosinec si vždy užijeme v klidu a v pohodě 🙂

bervidova
5. říj 2016

první dárky? Každý rok touto dobou mám nachystáno, pak už jen dolaďuji když mi něco fakt padne do oka. letos je to stejné, teoreticky bych mohla začít balit, ale to mě nebaví, takže balím až toho 23.12. 🙂

kh
5. říj 2016

Ja mam uz od lonskych Vanoc 🙂 Kreckuju a kreckuju, a pak jsem usoudila, ze toho je moc, tak jsem si něco nechala na letos. Ale uz zase kupuji, minuly tyden autickovou sadu nadobi a předtím malou sadu Lego hasici. Rada bych se jednou dopracovala třeba jen ke trem darkum, at není zahlcen.

mykolaapsi
5. říj 2016

Jako @kh mám schovaných pár dárků od loni a spousty dalších nápadů v hlavě 😀

pavlakafka
5. říj 2016

@tulikiss ahoj nechci se vnucovat, ale zrovna včera jsem našla Sofii na http://www.hracickove.cz/ hledala jsem Lociku 🙂

a_nnysek
5. říj 2016

Mám už krabičku dupla a plnou hlavu nápadů, tak se na to tenhle měsíc pomalu vrhnu 🙂 přeci jen mám těch chlapů doma dost 😉

marilyn5
5. říj 2016

Nakupuji postupně po celý rok, teď už jen pár drobností a je to vše 🙂

crazys
5. říj 2016

My začneme v listopadu.To má i narozeniny, tak vše nakoupime vždy najednou, a pak se to jen rozdělí. A nápadů už máme hodně 😊

tomikkubik
5. říj 2016

Já už chtěla mít touhle dobou nakoupené, protože nás za chvíli čeká porod a ještě toho mám tolik v plánu :D mám zatím jen nějaké hry, knížky a omalovánky pro jednoho syna, druhému chci kupovat duplo, ale ještě nemám přesně vybráno, na Vánoce mu bude rok a půl. No a starší chce duplo vláček deluxe tak ještě ten musím koupit a zbytek dárků pro všechny členy rodiny, protože kupují opravdu všem včetně zvířat, prababicek atd. A objednávam dárky dětem od babiček, tak je toho opravdu hodně a už trd se děsím že tk nestihnu :D

lipli
5. říj 2016

Naše malá už má skoro všechny dárky od nás i zabalené. Dostane většinou oblečení. Bude jí půl roku tak jí bude více zajímat šustící papír než co je v něm. lego dostane až příští rok.

petra_pf
5. říj 2016

Jako každý rok začneme nakupovat tak nejdřív v listopadu, v říjnu sbírám tipy a nápady 🙂

veklincovam
5. říj 2016

Vánoční dárky začínám kupovat už v lednu 🙂 Když mi něco padne do oka, tak to koupím a pak jako když to najdu. Buď na Vánoce nebo když má někdo narozeniny. Pro děti mám zatím několik pohádkových knížek, pro dcerku domeček pro panenky a pro syna rytířský hrad. Ještě obhlížím nějaké stavebnice a asi to letos opět padne na Lego Duplo ... Potřebujeme rozšířit sbírku o kostičky a nějaká zvířátka. 😀

laisobel
5. říj 2016

My jsme nektere hracky do sady koupili k narozkam a dali jednu cast a druhou prinese Jezisek. Jinak u nas bude 100% Duplo, knihy a neco na panenky, Janicka je ted velka mama, co cekame miminko.
Jinak cekame co se vyvrbi... Zatim si preje kuchyn a penezenku 🙂
Vetsinou darky shanime tak od konce října, hlavne v klidu a bez stresu.
A jelikoz letos budou Vanoce poznamenane vaznou nemoci moji mamky, ktera od cervence bojuje o zivot, budeme to muset nejak vymyslet, aby byly i darky od babicky, po ktere se moc styska.

lucianapolis
5. říj 2016

Zrovna dnes přišel velký balík s dárky pro děti, naše i z rodiny. Jelikož mám za pár dní termín porodu, chci toho mít co nejvíce připraveného, abych se mohla věnovat jen dětem a odpočívat 🙂

pouzarovaj
5. říj 2016

My ještě nemáme nachystáno nic, ale už mě babičky urgují, co pro děti chci🙂. Tak jste mne tak naladily, že začínám vymýšlet :D Duplo určitě, několik krabiček, byť už máme nezanedbatelnou sbírky - ale vždycky udělá holkám radost. Asi pořídíme nějaké panenky, dřevěné puzzle, kočárek na panenky a oběma holkám kolo (pro mladší odrážedlo pro starší first bike). Víc mě ale zatím nenapadá. Kupuje se těžko, holky jsou od sebe rok a čtvrt a hodně toho už máme. Takže některé dárky budou oblíbené hračky, o které se už teď rvou🙂)

reinne
5. říj 2016

Duplo rozšiřovací sada kolejí pro vláček. Tatínkovi se zdá, že má vláček málo prostoru po celém obýváku a je třeba přikoupit a přistavět nádraží.

lenysek1988
5. říj 2016

Pro synovce mám stolní fotbálek a dostanou elektronickou školičku. Pro malou chci panenku, velké korálky a hlavně rozšířit Duplo. Jen nevím kterou sadou když máme kreativní box. Jo a mám pro ni zástěru a kuchařskou čepku.

bara_lego
autor
5. říj 2016

@tulikiss dopis Ježíškovi je sázka na jistotu 🙂 princezna Sophia se zatoulala i do LEGO DUPLO světa, určitě by měla úspěch 🙂 http://www.duplosvet.cz/produkty/princezna-sofi...

sylvinka
5. říj 2016

Nás čekají ještě narozeniny nejmladší cérečky, a protože je třetí, vymýšlí se už opravdu těžko. Hlavně, aby se o to pak neškubaly se sestrou.
Vánoce pro holky mám pořešeny v hlavě docela dobře, ale skoro devítiletý syn už bude oříšek.

mrkew
5. říj 2016

Ano už něco málo mam ale ty největší dárky budeme teprve kupovat s manželem; )

terdo
5. říj 2016

Dobrý den, u nás kupuji dárky průběžně, takže nějaké už mám a taky seznam, jaké dárky budou v "dopise" pro Ježíška. 🙂

bara_lego
autor
5. říj 2016

@lenysek1988 Kreativní box je skvělý začátek 🙂 U holčiček je hodně oblíbená stavebnice LEGO DUPLO Kavárna - http://www.duplosvet.cz/produkty/kavarna
Moc pěkné jsou také stavebnice se zvířátkami z ředy Cesta kolem světa. Můžete se s nimi podívat za velrybou na Arktidu nebo za krokodýlem do Džungle 🙂
http://www.duplosvet.cz/produkty/arktida
http://www.duplosvet.cz/produkty/dzungle

bara_lego
autor
5. říj 2016

@reinne LEGO DUPLO vlaky jsou oblíbené hračky mnoha tatínků 🙂

missa111
5. říj 2016

Tak my dárky ještě koupené nemáme, ale výběr je v plném proudu. Dcery Lego milují. Starší dnes v televizi zaslechla slovo "koníček" v kontextu zájmu. Po vysvětlení mi sdělila, že jejím koníčkem je Lego🙂 Asi to bude pravda, protože jsem jim dala na prohlédnutí velký katalog Lega z Pompa, ať si zakroužkují co by si přály od Ježíška. Když jsem si to sečetla dělá to 4,5 tisíce🙂))))Na to, že je teprve začátek října mají již slušný základ🙂
Krom hraček jim Ježíšek donese i nějaký praktický dárek. Asi stůl a rostoucí židle do pokojíčku. Přes pastelky, modelínu, výkresy a lepidla se už nějak nemůžu prodrat kuchyní🙂

mysakm
5. říj 2016

Rozhodně není pozdě na vánoční dárky. Já, co mám děti, tak s nimi také začínám už od prázdnin. A letos mám pro děti již vše pořešené, ale nějaká krásná Lego Duplo sada by se jistě hodila 😉

drzticka81
5. říj 2016

taky uz mam darky koupene-skoro vsechny 🙂)) uz jen, aby lidl zacal prodavat vanocni balici papir a je to.....o adventu chci mit klid a pohodu a nic nedelat, jen si uzivat s rodinou 🙂))) syn letos dostane pod stromecek nejspise Duplo vlacky intelky s kameny......tak zas budem stavet 🙂)))

drzticka81
5. říj 2016

jo a dceri by se urco libila ta sofie, ja ji dneska zahledla v obchode a zdala se mi nejaka macata 🙂))))

kspp1
5. říj 2016

Snažíme se to nechat na poslední chvíli, protože bychom to nevydrželi a rozbalili je dřív :D Ale vymyšleny už je máme 🙂