Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Máte už první vánoční dárky pro děti?

bara_lego
5. říj 2016

Já vím, že je ještě brzo na to plánovat Vánoce, ale stejně 🙂 Mám kamarádky, co kupují vánoční dárky už od července, a pak kamarády, co to nechávají na 23. prosince... Ale proč si nepopovídat o dárcích už teď, když ještě nenastal předvánoční schon a v obchodech není takový nával.

Na blogu pro vás máme hned několik tipů na krásné dárky pod stromeček, které se hodí i pro babičky a dědečky, kteří nevědí, čím svým vnoučatům udělat radost. S naší malou nápovědou se určitě trefí správně 🙂
https://www.modrykonik.cz/blog/bara_lego/messag...

kamiska
5. říj 2016

Mame objednan prvni darek - Velkou stavbu od Lego duplo. Pod stromkem lego nesmi chybet 😉

miky31
5. říj 2016

Tak za mě dárky pro syna(5let) mám.
Jelikož je Lego jeho nejoblíbenější hračkou a stavebnicí tak pod stromeček dostane různé sady od Lega City. Např.: Nákladní letadlo, Hasičské auto, Truck servisní, nějaké destičky, velkou krabici kostiček Classic, policejní kamion a popelářské auto.
A jelikož má 12.12. narozeniny tak mu i s babičkou a dědečkem koupíme Lego hasičskou stanici o které básní už od června 🙂 Takže za mě nakoupeno.I když jak se tak znám, tak dokoupím ještě nějaká puzzlata, omalovánky a plastelínu 😀

880916
5. říj 2016

Nějaké jsme už měli v zásobě ale pokaždé jsme to nevydrželi a předali jsme je synovi 😀 Naposledy předevčírem Duplo Cars ze kterých je nadšený a spí s nimi 😀 Ale už mám nějaké dárky objednané a ty už půjdou opravdu až k vánocům (doufám).

mirkaas
5. říj 2016

Ano u nás už začal čas nakupování dárků 😃 máme v plánu koupit naší malé Logo Duplo kreativn...

bimmka
5. říj 2016

Letos je mam vymyslene uz takhle brzo, cz je uspech, kdyz musim vymyslet i za babicky. Ale jeste jsem se neodhodlala je nakupovat, respektive s nastupem do nove prace to nejak zatim zkombinovat nejde:( snad se mi brzo zlepsi a nebudu muset chodit na 12tky -14tky.

gepe
5. říj 2016

Jeste nemame.

luckamb
5. říj 2016

No nakoupeno nemÁm nic, ale každým dnem čekám další dva dárečky. Ovšem nevím, jak moc budou nadšené děti 😂😂😂😂

petullama
5. říj 2016

Ano, já mám první dárek pro dceru a jsou to Sensory blocks.
Narazila jsem na ně na internetu a samotnou mě strašně nadchly - jsou dražší, ale co pro dítě neuděláte 🙂 Dokonce již dorazily a musím říct, že jsem si s nimi hrála sama a dlouho 🙂 Zde odkaz: https://www.kidtown.cz/stavebnice-sensory-block...
Jinak dcera má za pár dní narozeniny, 2 roky, to pro ni máme Lego duplo domeček - bude nadšená 🙂

sakalpredator
5. říj 2016

Ja jsem zvykla mit darky pripravene uz v listopadu a to pro vsechny! Takze uz i ted pokukuju po vsem moznym, co by se libilo a hodilo... Pro pul rocniho synka uz mam hezkyho plysaka, ktery na natahnuti hraje uspavaci melodii. Pro starsiho jsem sehnala drevene kosticky s krteckem...to je jen zacatek ;)

babanci
5. říj 2016

Mám pro vnučku nějaké hadříky,ale to jí asi nenadchne,je jí 5 mêsíců.

chris_n
5. říj 2016

haha, ani za zlaty prase.. nejdriv v listopadu. Navíc nebudu nic moc kupovat. Tak cca 2 kusy neceho.

pouzarovaj
5. říj 2016

@petullama tak to tedy vypadá naprosto luxusně!!! Děkuji za tip.

prdecek
5. říj 2016

zatím máme jen jeden společný dárek pro kluky a to pexeso pro uši. U nás je to složitější o to, že mají oba před Vánoci ještě i narozeniny.

germaine
5. říj 2016

Něco málo už nakoupeno mám, ale Lego ještě ne 😀 nějak se mi musí povést zkloubit jednu sadu pro pětileťáka a dvouapůlleťáka ;) klidně tip uvítám.

handous
5. říj 2016

My zatím nemáme nic koupeno, ale už mám nápady v hlavě.

evulineek
5. říj 2016

My už máme nakoupeno vše (snad už nic nedokoupím 🙂) a je mezi nimi i lego, to nemůže chybět, těšíme se jak budeme hned po rozbalení stavět 🙂 Tuto tradici začal už můj tatínek s bráškou a my v ní s dcerkou pokračujeme.

brendamonique
5. říj 2016

Ano, mám ... jsem šílenec 🙂 pro děti nakupuji už od jara nové dárky k Vánocům, každý měsíc pro každého jeden. Zafixovala jsem si tento postup, když jsem měla práci, kdy se přes letní sezónu vydělávalo nejvíce a tak jsem jen před Vánocemi vyřešila zbytek rodiny, ale pro děti už bylo vše připravené pro Ježíška. ... a schovávám a zamykám do sklepa + klíče mám jen já 😀

kubicek11
5. říj 2016

Ještě ne 😀 Samozřejmě máme nějaké úvahy, ale zatím je čas 🙂

berynka
5. říj 2016

Letos začínám celkem včas... včera přišly dvd pro holky a pro manžela, dnes jsem objednala dětské knížky, mám vybrané fotky na kalendář pro prarodiče. Horší je, že naše holky pořád dost mění, co by si vlastně přály 😉. Hlavně nemáme žádné televizní programy, tak už přes půl roku neznáme, co běží v reklamách 🙂.

princeznaj
5. říj 2016

U nás teď probíhá příprava na druhé narozeniny 🙂 a poté hned začne příprava na vánoce 🙂 nerada bych to nechala na poslední chvíli 😀 tak snad to klapne 😉

minonnka
5. říj 2016

Darky na Vanoce nemam zatim zadne a desi me, jak se to uz blizi 😅
Syn ma koncem listopadu narozeniny, tak se vse ted toci kolem darku k narozeninam 😵 Za mesic od jeho narozenin budou Vanoce a mesic po Vanocich ma narozeniny dcerka 😀
Takze tipy na darky uvitam moc rada, pac to bude 3 mesicni honba za darecky 😀 😵 😀

marssyy
5. říj 2016

Dárky ještě nemám. Už pomalu přemýšlím co koupit vánoce se blíží. Nemám ráda shon takže dárky nakoupím s předstihem.

monunkaaa
6. říj 2016

ja si dneska jedu vyzvednout darek pro malou,objednali jsme ji do pokojicku teepe. tak doufam,ze bude mit uspech 😉

latkovkybrno
6. říj 2016

Nemám, kupuji v prosinci.

latkovkybrno
6. říj 2016

@princeznaj Jituško to je něco, viď ? Druhý narozky našich broučků.. Jakoby to bylo včera, co jsme spolu ležely v porodnici.. Nesejdeme se ?

eldrag
6. říj 2016

Ano obe netere a synovce mam z krku i deti nej kamaradky...jen tomu svymu starsimu nevim.

joannah13
6. říj 2016

Dárky už nějaké mám, ale jen pro syna. První jsem pořídila ještě někdy před prázdninami. Pro malého se to vymyslí dobře, takže to bych furt kupovala a kupovala. S dospelakama to je horší, to zatím nemám ještě ani jeden..

ladyhacek
6. říj 2016

Já vždy Vánoce řeším dřív 🙂 Pro syna už mám Lego Duplo džngel, nějaké knížky a vkladačku. A už jsme dala instrukce babičkám 😉 (tedy vždy dám pár návrhů a je na nich co si veberou - alespoń bude částečně překvapená já 😉 )
Babičkám dáme velké album se synovými fotkami - takže se probírám tisicůvkou fotek a vybírám - raději už teď 😀
Ale největší oříšek je vtipný dárek pro mají maminku > každý rok dáváme jeden dárek vtipný > třeba nechce psa do bytu (což chápu) a my jí celou dobu říkali že ho dostane > a dali jí hračky pro psa, krmení... > ale nejvíce populární je pytel na odpadky spijený špagátem s lístečkem Gucci 🙂 nebo strouhanka a fotka rohlíku > 3D puzzle 🙂

adys92
6. říj 2016

Asi 5 krabic dupla a krabici lego elves

kleik
6. říj 2016

@bara_lego Lego duplo vlaky jsou oblíbená hračka i některých maminek, nejen tatínků 😀

Jinak, my dárky ještě nemáme. Syn si přeje k Vánocům asi půlku hračkářství, to by Ježíšek ale nezvládl 😅 takže to budeme muset "lehce" zredukovat.