Jméno pro holčičku. Máte tip?

giovannadarc
13. únor 2024

Ahoj maminky, pořád hledám v kalendáři jmeno pro holčičku. Doma mám Charlott a narodí se nám v březnu druha holčička.
Jaké jméno by jste doporučili? Napadla mě Zoe, svátek by měly holky spolu 27.10.
Moc děkuji za tipy. 😊

giovannadarc
autor
13. únor 2024

@giovannadarc a dráha polovička chce Ellu, Rosu

marketa1218
13. únor 2024

@giovannadarc Já jsem teda pro klasická Česká jména, ale k Charlott mě napadla třeba Vanessa. Tohle je ale samozřejmě těžké, každému se líbí něco jiného.

zlataberta
13. únor 2024

Zoe je hezké jméno a Ella taky, k Charltt mi jde lépe Ella.

levandule_k
13. únor 2024

Z těch méně tradičních třeba Claudie, Rebecca, Beata, Diana, nějaký tvar jména Adéla, např. Adelle

lujhu
13. únor 2024

@levandule_k Já vždycky chtěla holčičku ale líbily se my vždycky tolik jmen , např. Arianka Laura Scarlett Rozálie a spoustu jiných takže až někdy budu mít holčičku 🙏 tak to bude něco 😄

gdpr
13. únor 2024

Ja by som to riešila aj ako sa to hodí k priezvisku ak bude mať nejaké "typické" české ako napríklad Novákova tak k tomu mi zahraničné meno naozaj nejde ani ta Zoe veľmi ak bude mať zahraničné priezvisko tak naopak tradične české sa k tomu hodiť nebudú. Ak priezvisko bude mat veľmi dlhé tak krsné meno by som volila kratšie. Mne sa veľmi páčia mená Zoe, Isabell, Chiara, Clare, Rosaline, Angelina (skratka Angie), Sofia, Leonor, Estelle ale aj Eliška, Ema, Anna, Anežka.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru