Prosím poraďte jména pro holčičku

messias
1. črc 2016

Ahoj, už nevím kam bych se na internetu podívala po jménu pro holčičku. Chtěli bychom něco neobvyklého, svátek aby měla nejlépe někdy v létě, asi spíš kratší jméno. Aby nebylo zdrobnělé, ale dalo se různě skloňovat. A nejlépe aby začínalo na A nebo na K. Prosím pište jen jména, ať to nemusím hledat v diskuzi. Děkuji moc 🙂 Posílám fotku naší malé princezny, jak se na nás smála na UZ 🙂

petra1306
1. črc 2016

@messias Kira 🙂

karlajasmine
1. črc 2016

Anita, Alina, Aida.. Karin, Katrin, Katie, Kiara, Kristin, Karola... svatky nevim kdy maji, to by sis musela zjistit

messias
autor
1. črc 2016

@petra1306
Kira je fenka meho kamarada 😀 to by asi bylo divny, kdyz jsme spolu chodili pracovat se psy

messias
autor
1. črc 2016

@karlajasmine
Diky, urcite mrknu 🙂

achjonetusim
1. črc 2016

Na to je tisíce internetovejch stránek kde můžeš hledat, třeba:

http://nameberry.com/search/girls_names/A
http://www.babynameguide.com/girl-names.asp?str...
http://www.20knames.com/female_a_names.htm

všechno od A pak stačí přepsat na K 😉 Je toho mraky, hezkej lov přeju.

messias
autor
1. črc 2016

@achjonetusim
Nikde jinde nez na netu nehledam, ale udelat presny vyber, ktery bych chtela jaksi nejde a proto se ptam tady. 😉 nenasla jsem stranky, kde by slo zadat treba svatek v letnich mesicich, abych nemusela kazde jmeno zvlast hledat. Prave ze je toho mraky a mezi nima se skryva to jedno, ktere nemuzu proste najit.

achjonetusim
1. črc 2016

@messias Jo tak, takže vlastně žádáš o výběr tady. Bez vlastního hledání ti ale s největší pravděpodobností jméno zůstane skryto dál 😉

messias
autor
1. črc 2016

@achjonetusim
Po jmene se muzu poptat kde chci, to je snad vec kazde znas. Treba si vyberu, treba ne. Rika se tomu inspirace. A jestli ti zo vadi, tak uz nadale nekomentuj, dekuji 😉

Btw, ne opravdu nehledam jen zpusobem diskuze, ale hledam i na netu a psala jsem to do uvodni zpravy 😉

sisinka74
1. črc 2016

@achjonetusim díky za odkazy. Doufám, že i já je budu brzy potřebovat. Stejně si myslím, že tady jiné jméno nezazní, jen to, co je buď v kalendářo a nebo v těch odkazech.
Ještě mně to připomnělo vlastní příběh, kdy jsem už tak měla výčitky, že malá bude mít narozeniny a svátek od sebe pouze měsíc a pak se mi narodila o měsíc dříve, přesně na své jméno DDDD

achjonetusim
1. črc 2016

@messias Nevadí mi to, myslela jsem to dobře 😕 😅 To dělá psaný slovo bez intonace a tvoje představy 😉

@sisinka74 Kalendářem jsem se neřídila ani u jednoho z dětí, nám stačilo potrápit se nad verzí aby se psala a vyslovovala v obou zemích (jsme mimo ČR) stejně a šla k příjmení. Svátky slaví dle kalendáře tady a v ČR odlišně, takže beztak je na rodičích kdy ho slaví a jestli vůbec.

messias
autor
1. črc 2016

@achjonetusim
Asi mi je jedno jak si to myslela, ja se ptala po jmenu a ne jak a kde mam jmeno hledat. Pisu neutralne stejne jako ty, to vis, psany slovo a chybejici intonace 😉 a ty snad vis, jaky ja mam predstavy ? 😀
Uz dost, fakt me to nebavi. Nekdo muj dotaz pochopil, nekdo ne 😉

achjonetusim
1. črc 2016

@messias Já jsem tvůj dotaz pochopila, jen jsem byla natolik drzá a hloupá, že jsem v dobrym úmyslu napsala něco jinýho než o co jsi žádala. Protože jsem si prošla tim samym a obě jména mi byly skrytý dokud jsem si je nenašla právě já sama. Víc za tim nehledej, toť vše.

messias
autor
1. črc 2016

@achjonetusim
Sikulka 😀

lv
1. črc 2016

já jsem seosala do celého článku jména, která se mi líbí, kdyby ses chtěla nějak inspirovat 🙂
Ze zadaných požadavků - kratší, na A a K - překrásné Karin, nebo Karen, Adina, jinak už mě napadají delší

messias
autor
1. črc 2016

@lv
Urcite mrknu, dekuji 🙂

kika_21
1. črc 2016

Anna.