2měsíční miminko přestalo kakat, máte zkušenost?

meloounek
27. únor 2014

Dobrý den,
Prosím vás o pomoct. Mám doma skoro 3měsíčního chlapečka a kaká nám jen s rektární rourkou.Bez ní jen tlačí zatíná pěstičky a pláče. Už vážně nevím co s tím. Jsme na UM prvně jsem byly na Hami, ale tu mi blinkal a teď jsem vyskoušela Bebivitu. Všude psali že je to skvělý, ale mě přijde že mu to dělá ještě hůř. Máme Espumisan na prdíky. Nemocný není, už kvůli tomu nemůže večer ani usnout. Stoličku má hnědé, zelené barvy a hodně tuhou-asi tak jako my.Dá mu hodně práce než se vykadí, a někdy ani to ne. Dáváme i fenyklový čajík od Hami.

Nemáte s tím někdo skušenost?

dadushe
27. únor 2014

@meloounek Asi bych zase zkusila změnit UM...na mojí dceru a kakání nejlépe účinkoval Nutrilon, ale taky prostě do těch 3 měsíců to byl boj 😝 Pokud se vykaká s rektální rourkou, nejde podle mě ani tak o tvrdou stoličku a nedostatečné tlačení jako spíš o podnět ke kakání. Tou rektální rourkou mu podráždíš vlastně konečník a díky tomu se spustí kakání....nám moc pomohlo polohovat, cvičit bříško (dávat přes den na bříško), pak masáže bříška, prostě nějak se snažit posílit břišní svaly....ale jak říkám, do 3 měsíců to byl boj, jediné, co pomohlo ze všech přípravků byla BioGaia (probiotika) a to jsme toho vyzkoušeli fakt hodně 😎 Tak snad se to u vás brzo zlomí 🙂

olikovka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
meloounek
autor
28. únor 2014

ahoj holky, tak dekuji za radu 🙂 ja se prave docetla, ze menit tolik mlicka nedela dobre jejich zazicani. tak se bojim jako malej jarda mu cokoli dat. sunar sme skouseli. ale ten by mohl jist po pul hodine a porad by nebyl najedenej. tak asi ten nutrilon no.ikdyz mi teda prijde silene drahej :( jjojo. on porad tlaci chudera a nic z nej nejde.to my taky cbicime davame nozicky k telicku,naghrivame teplou plinou,nosime v ulevovych polohach masyrujeme,ale prijde mi ze nic nepomaha placeme oba misto toho abych neco delala. a doktor to je ten nejvetsi blbec,s prominutim!malej ma hnis v obou ocickach,uz jsme vystridali dvohe kapky a furt nic!a to je revu kdyz mu tam kapu.
tak snad ano,skusim vymenit a napisu jak to dopadlo.
omlouvam se za chyby pisi z mobilu