3měsíční syn zvrací a neprdí. Poradíte, prosím?

migelie
17. srp 2019

Dobry den , potrebuji se poradit mam chlapečka 3 měsíce a 17 dni byli jsme od narození již v mnoha nemocnicich ma problémy s trávením , vyměnili jsme spoustu mlicek a nakonec skončili s nepotvrzenym abkm na nutrilon alergy care . Co je ale problem malej mi po každém krmeni stále krka a zvraci jakoby byl přepity ale prepity neni musim mu dávat jen 90 ml více mu dělalo problémy .. první měsíc nam v nemocnicich delali uplne všechny snad vyšetření co existují nakonec se potvrdila kolika reflux a mozna torze zaludku . Me proste ale přijde ze nekdy prcek ma jakoby bublinu v zaludku přes kterou mu papani nekde správně do střev tak jak ma tyto dny zvraci a neprdi s kroutí se .. pak přijde den kdy si rihne tak ze je videt ze se mu ulevilo a ihned usne a spi skoro cely den a i prdi .. sle zbytek týdne tak jak pisu .. mela jsem podezření i na tu pylorostenozu, sono nam delali jen první měsíc a dr rikala ze takhle u malého deckA to stejne nekdy neni ani videt . Tim ze malému od mala delali všecky možné vyšetření uz mu žádné nikde nedělají .. myslíte ze by to mohlo byt poznat az ted nebo ? Cci jen říct ze maly od mala spatne pribiral a i nyní ma pět kilo a bojujeme za každý gram.. ma neustale bolesti bříška a ja uz opravdu nevim jestli spis nejsem hystericka uz na me tak vsude koukají .. ale proste mi nepřijde normalni miminko aby se mi v noci budilo tim jak mu strika mlicko nosem :( upozorňuji ze jsme zkoušeli uz uplne vsechno zahustovani , ar mlika a nyní jsme i na omeprazolu skrze silný reflux .. přijde mi proste divne ze nekdy je v pohodě krkne si a i prdi jakoby nic a pak zbytek dni vyzvraci treba 4x za sebou porad riha a jakoby skuhra ze hi neco tlaci v brisku .. pisu zmatené omlouvám se

lucka662006
17. srp 2019

Ahoj, přečetla jsem Tvůj příspěvek. Možná Ti neudělám radost, ale co to je "možná torze žaludku". Třeba už by se vědělo víc. Torze bude závažný stav, mělo by se vědět, zda ji miminko má nebo ne. Kaká každý den? Vyzkoušej kvalitní probiotika, můžou jedině pomoct, neuškodí. Přeji ať se něco zjistí nebo ať je lépe i tak....

ladyhacek
17. srp 2019

Ještě mě napadlo co zkusit jinou lahvičku, nepolika i vzduchu? To by mu v žaludku pak vadilo.
Alergická mlicka dělají i jiné firmy, zkusit jinou značku
A pokud nebere tak zkusit nasadit probiotika

zelenaesmolda
17. srp 2019

@migelie
co treba vyzkouset sojove UM?Nebo jinou lahvicku?

migelie
autor
20. zář 2019

Dekuji za odpovědi az ted jsem si vsimla .. no sójové mléko jsme nezkouseli gastroenteorolozka mi rekla ze muže byt alergeni, po každém mlicku s nim chodim a krka treba 10x a s větším pláčem , vsimla jsem si ze pokaždé dve hodinky po jidle zacne plakat a ma nafoukly žaludek a jak mu dam mlicko a nekrkne si dobre uz to z nej lítá , lahviček jsme vyzkousely mnoho ted mame avent ale jde oto ze jak place pak strasne hlta zezacatku pití a slysim v zaludku hrozne zvuky a ke konci uz ani nedopije pac je uplne nafoukly .. i kdyz ho nechavam vykrkat milionkrat v noci se probudí ma nafoukly žaludek a krka znovu ( před jídlem) anebo place ze ho to tlaci a nejde mu krknout .. mozna torze zaludku jakoze prý mam polohovat na levý bok dělala jswm to tři měsíce ted uz se mi pretaci.. jinak nekaka sam .. každý den .. kdyz nekaka 3-4 dny dam půl easylax a kaka zelenou pastu ltera ho boli kdyz ji kaka , druhy den od kakani se vykaka sam , ale pak zas nanovo .. a vsimla jsem si ze ldyz se vykaka , boli ho bříško jeste vic a neprdi a vic je nafoukly jakoby v zaludku ..a nejde mu krkat coz je divny :( jinak kdyz prdi tak i dobre krka ja uz nevim :(

luclulinka
2. kvě 2021

@migelie dobrý den, mame stejný problém.. Co vám pomohlo? Pisnete mi prosím na mail luclulinka@seznam.cz. Dekuju