6měsíční dítě kaká i třikrát denně, není to problém?

veritanas
20. dub 2016
Ahojky holky mám otázku. Mám šestiměsíční miminko, tak 14dni zpátky začal hodně kakat, předtím kadil jednou denně. Ale teď i třikrát, někdy je stolice v pohodě.. Jindy je taková tmavě zelená a podivné smrdí. Je teď už na Um, přišla jsem o mléko. Teď jsme zrovna přešli na sunar ha2, jednička nám naprosto vyhovovala. Je pravda, že nám rostou zuby, už je má pod dasnickami..Nevím, jestli s ním nemám zajít k pediatrovi..Někdy kaká jen jednou, někdy třeba 12hodin nic a zvtoho je i třikrát za den..myslím, že to průjem nebude...Poraďte😢😢🐞🐞
adypro
20. dub 2016
U nás to bylo podobné, někdy den nic a pak i 4x. Ta stolice do zelena se u dcery taky objevila, ale okamžitě zmizela, když jsem jí začala dávat první příkrmy. Také jsem tehdy zvažovala, zda jít k dr., ale ono to fakt přešlo nějak samo a nic jí nebylo, tak jsem to neřešila. A navíc ty zoubky, to může být i tím.
lajla
20. dub 2016
Je to v pořádku, buďte ráda že Kaká, opak by byl.horší, zelená po um je taky ok, zelezo
korin
20. dub 2016
Syn do dvou let kakal až 5x denně, byl a je zdráv 😉 . Frekvence samotná nic neznamená. S UM a následnou stolicí nemám zkušenost. Růst zubů ji ovšem může poměrně výrazně ovlivnit.
alneka
20. dub 2016
Dávej dál jedničku, pokud vám vyhovovalo. Složením je to nejlepší mléko, nestresuj se přechodem na pokračovací mléka. Jde o postup zcela v souladu s doporučeními zdravotnických organizací.
Jinak častá stolice, zejména se zuby, je zcela normální. Každé dítko je jiné, nejde srovnávat.

Sem začni psát odpověď...

Odešli