7,5měs. syn má 6 dní horečku bez příznaků a CRP v normě

kristynka4
22. říj 2015

Můj syn 7,5 měsíce má už šestý den horečky 38,5. Srážím čípkama zhruba po 6-8 hodinách. Žádné další příznaky nemá. Paní doktorka se dívala do krku, prohmatala bříško i zkontrolovala CRP. To CRP má prý jen malinko zvýšené a že je to v normě. Máte někdo takovou zkušenost nebo nápad, co by to mohlo být případně co ještě vyšetřit? Vůbec nechce jíst, jen trochu se kojí. Zítra ráno půjdeme znovu na měření CRP a domluvit se, co dál.

kristynka4
autor
22. říj 2015

Bez příznaků... Pardon za překlep, telefon ☹

frantiska85
22. říj 2015

Syn má 4 měsíce a zvýšenou teplotu už dva týdny. Zdá se zdravý. V noci odchytíme moč a ráno půjde do laborky. Možná to je jen od zubů.

domina
22. říj 2015

Má ji v kuse? Bez přestávky. My to takto měli také a pak jsem si uvědomila, že mezitím byla myslím jednodenné pauza a dle dr. nějaká dvoufázová horečka a cca po těch ž dnech dohromady už to pak bylo v pořádku.

kristynka4
autor
22. říj 2015

@frantiska85 take jsem si myslela zuby, ale doktorce se to moc nezdá, že by to trvalo tak dlouho. Dásně ani nemá červené ani nic ☹

kristynka4
autor
22. říj 2015

@domina kéž by... Měl jeden den, kdy měl čípek v 6 ráno a pak v 6 večer na horečku. Což bylo zlepšení, ale ne zas takové.

partyzanka91
22. říj 2015

@kristynka4 ahoj a co šestá nemoc? Miška jí měla. Asi 5 dní horeček a potom se osypala. Taky jsem nevěděla proč ty horečky má

kristynka4
autor
22. říj 2015

@partyzanka91 také mě to napadlo. Pořád čekám, že se osype a zatím nic ☹

reny.p
22. říj 2015

@kristynka4 též jsme měli 5dni vysoké herečky a pak se malý osypal, takže šesta nemoc. Tak uvidíte, držím pěsti, ať to brzy odhalíte.