8měsíční dítě nemá slzy, setkaly jste se s tím?

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, zda jste se setkaly s tím, že by 8. měsíční miminko plakalo, ale nemělo slzy. U nás to tak je. Starší dcera měla slzy kolem 4. měsíce, ale Karolínka furt nic. Prý by se mohlo jednat o ucpané slzné kanálky, ale s očičkama žadný problém nemá. Předem děkuji.
babka
10. kvě 2013
No nevím. U nás ale mrně taky neroní pokaždé slzičky, když brečí. Na to, aby slzičky tekly se musí opravdu hodně dojmout, jinak brečí bez slziček. S ucpanými slznými kanálky u dětí zkušenosti nemám - jenom u sebe v dospělosti a to mi naopak slzy tekly samovolně pořád 😞
lajla
10. kvě 2013
A to jsi nebyla u dr???? Pokud slzy neplace nikdy tak bych tam letěla...ano problém by byly ucpane slzne kanalky
klariska16
10. kvě 2013
Ahoj my byli na protahování slzných kanálků asi tak ve třech měsících,problém byl opačný,slzy měl furt,i když nebrečel,takové skelné vodnaté očička,ale každopádně bych s tím zašla k doktorce.
speedygon
10. kvě 2013
My taky neměly slzy, trošku byl tuším i výtok z očiček a byly to neprůchodné slzné kanálky. Zprůchodnění je sice nepříjemné, ale pomohlo. Za sebe bych neváhala s návštěvou lékaře. Čím dříve, tím lépe....
zajik23
10. únor 2014
Muj 13-ti mesicni syn take nema vubec slzy. Nikdy jsem ho nevidela slzet. Doktorce jsme parkrat rikali, ze nema slzy a ze se casto "dlouba" v ocickach. Rikala, ze to nic neni. Ale zacinam se bat. Pripada mi to divne.

Začni psát odpověď...

Odešli