• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

8měsíční dítě nemá slzy, setkaly jste se s tím?

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, zda jste se setkaly s tím, že by 8. měsíční miminko plakalo, ale nemělo slzy. U nás to tak je. Starší dcera měla slzy kolem 4. měsíce, ale Karolínka furt nic. Prý by se mohlo jednat o ucpané slzné kanálky, ale s očičkama žadný problém nemá. Předem děkuji.
10. kvě 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím. U nás ale mrně taky neroní pokaždé slzičky, když brečí. Na to, aby slzičky tekly se musí opravdu hodně dojmout, jinak brečí bez slziček. S ucpanými slznými kanálky u dětí zkušenosti nemám - jenom u sebe v dospělosti a to mi naopak slzy tekly samovolně pořád :frowning2:
10. kvě 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to jsi nebyla u dr???? Pokud slzy neplace nikdy tak bych tam letěla...ano problém by byly ucpane slzne kanalky
10. kvě 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj my byli na protahování slzných kanálků asi tak ve třech měsících,problém byl opačný,slzy měl furt,i když nebrečel,takové skelné vodnaté očička,ale každopádně bych s tím zašla k doktorce.
10. kvě 2013 ve 14:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My taky neměly slzy, trošku byl tuším i výtok z očiček a byly to neprůchodné slzné kanálky. Zprůchodnění je sice nepříjemné, ale pomohlo. Za sebe bych neváhala s návštěvou lékaře. Čím dříve, tím lépe....
10. kvě 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muj 13-ti mesicni syn take nema vubec slzy. Nikdy jsem ho nevidela slzet. Doktorce jsme parkrat rikali, ze nema slzy a ze se casto "dlouba" v ocickach. Rikala, ze to nic neni. Ale zacinam se bat. Pripada mi to divne.
10. únor 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek