Bolest kolene. Nevíte, čím by to mohlo být?

jana31990
10. črc 2020

Zdravím
Měla bych dotaz dcerka 2 a čtvrt roku si poslední dobou skoro každou chvíli stěžuje že ji bolí pravé koleno. Pořád říká au a bebí. Žádný úraz se jí nestal ani na něj nespadla. Když jsem to řešila s dětskou doktorkou tak ta mi na to jen řekla že tam nic není a holt že je to jen dětská fantazie že prostě blbne. Ale mě to prostě přijde divný že si stěžuje jen na to jedno. Nesetkal se s tím někdo? Nebo nemá někdo nějaký nápad čím by to mohlo být. Díky za tip

luciferkaklaris
13. črc 2020

@jana31990 Přesně, to nemá význam o tomhle debatovat. Každé dítě je jiné.

slunickovm
15. črc 2020

@jana31990 já se přikláním k názoru, ze pokud si myslíte, ze ji to fakt boli a opakovane, tak určitě nechat vyšetřit. Muze to byt fakt zánět infekce,borelie,stafylokok,..nebo i autoimunitní. Často uponove bolesti,rustove. Ma kolinko teplejší? Rozsah pohybu plny nebolestivy? A pokud si nejste jista, jestli ji to fakt boli ja jsem zkoušela pravdomluvnost, ze jsem se ptala dal a nozicka boli, zadeček,bříško a pak něco co fakt bolet nemuze jako vlasky a tak.

kukysenemyl
15. črc 2020

@jana31990 z jednoho bolavého kolena u nás byla borelióza a to si dotyčný není vědom, že by měl klíště.

jana31990
autor
15. črc 2020

@slunickovm tak koleno teplé nemá a i ho normálně plně ohně. A co se týče ty pravdomluvnosti tak to jsem zkoušela. A akorát mi řekla že to koleno ale ne vždy

slunickovm
15. črc 2020

@jana31990 koleno nemusí bolet pořád, aby to něco bylo. Raději bych to řešila