Bolestivé kakání, jaká je příčina? Máme jít k doktorovi?

ivajaro
13. zář 2013

Maminky, potřebuju radu (uklidnit) malá včera nekakala až dnes. Ráno měla ukrutně tuhej bobek, a strašně u toho plakala. Vážně moc.
Přisoudila jsem to tomu bobku. Ale pak kakala ještě jednou už normálně,ale stejně zase příšerný řev až se mi u toho zapotila, a ted to udělala zase. Přitom babek má normální, i normální barvu.
Může mít jen podrážděný zadek, od rána s toho tvrdýho bobku nebo s ním mám raději zajít k doktorovi? Nechci plašit zbytečně. Jiný problém nemá, směje se hraje a jí normálně. Jen brečí u toho kakání no ☹

luciebx
13. zář 2013

spis bych rekla ze ma podrazdeny zadek z toho prvniho bobiku... vyckala bych.. pokud ji nic jinyho jinak neni...

lv
13. zář 2013

muze ji bolet brisko, dala bych probiotika, Hylak, nebo co mas doma..a ovsem ji muze bolet zadecek, nebo to muzou byt zuby..k doktorce bych hned nesla (vzdy to prijde v patek, co? aby clovek ani nemohl - pohotovost ja mam za krajni reseni, uraz, silena horecka...).

ivular
13. zář 2013

Držím pěsti, aby se vám z toho nevyklubala psychogenní zácpa, jako se to stalo nám 😝 Psala jsem o tom nedávno tu: https://www.modrykonik.cz/diskuse/staram-se-o-d...

sariss
15. zář 2013

Ahoj,meli jsme.presne ten problem a trvalo to .ekolik.tydnu,ne teda no.stop ale.rekneme 3kadeni z 5ti s revem. Pediatra poradila probiotika a jeste nejaky prirodni produkt denne do piti ale to moc nepomohlo. rikala.vynechat vse co stavi davat dzus a veci co "projimaji". pry to maji deti mezi2-3 lwty a fakt to po par tydnech prealo. obcas u nas doslo i na glicerinovy cipek. drzim palce at mate brzy pokoj. jo a nase mala v tomhle obdobi plakala pri kadeni i kdyz bobek nebyl tvrdej ba naopak...