Dcera, 8 měsíců, se mi pozvracela - můžu ji kojit?

petulka25
27. kvě 2012

Ahojky maminky dnes ráno se mi dcera pozvracela-co ji mám dávat jíst-mám ji jen kojit????děkuji

bertica.h
27. kvě 2012

ano,kojit bych nepřestávala-nezavádzala ste novu zložku potravy?

petulka25
autor
27. kvě 2012

@bertica.h nene včera měla přesnídávku,oběd a pak jogurt kolem 17,00 od té doby kojení

bertica.h
27. kvě 2012

ale nebyla v té přesnídavce nová složka?-nejaký nový druh ovoce,který předtím nejedla?

petulka25
autor
27. kvě 2012

@bertica.h ne papká ji od začátku!!! tak nevím z čeho by to mohlo být!!ale asi 14 dní zpátky taky zvracela1x v neděli a 1x v sobotu a pak nic...

radun
27. kvě 2012

Stalo se nám několikrát, že se syn pozvracel a potom byl úplně ok. Ale taky jsme měli rotavirozu - to začínalo taky jedním zvracením, a kojila jsem ho i při té rotaviroze, doktoři to doporučovali (spíš jde o to, aby nedostala moc mlíka najednou, dát jí spíš trošku cucnout a jestli to nevyzvrací, tak zase)...

veruska007
27. kvě 2012

Ahoj, náš malý (9 měs.) se taky občas poblije, sem tam vyhodí třeba celou přesnídávku nebo jogurt.... někdy mu to prostě nesedne, někdy proto, že si pak lehne na bříško... někdy netuším proč. Další jídla mu dávám normálně, pokud je neodmítá. Pokud je mu fakt špatně a normální jídlo odmítá, tak víc kojím. Ale náš malý je žravec 😉.

petrajavor
27. kvě 2012

@petulka25 zeptej se tady https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/laktacni...
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/laktacni...
Jsou tam laktační poradkyně,které ti poradí nejlíp...😉

hamma
27. kvě 2012

Rozhodně nepřestávej kojit a jiná jídla bych dávala podle toho, jestli je bude chtít.

johnatanka
27. kvě 2012

kojit furt, není zahleněná? Zadní rýma???? Zvracením se odhlení a jim potom líp

petulka25
autor
27. kvě 2012

@radun
@veruska007
@petrajavor
@hamma
@johnatanka holky děkuji za tipy,rady a zkušenosti..ráno se vyzvracela a byla v poho,ale ted je zase nějaká bolavá kroutí se,pláče.....a já mám taky na krajíčku ☹

johnatanka
27. kvě 2012

@petulka25 neměj, zkus dietní jídla, rýži s mrkví, nebo něco proti zvracení, moje malá měla v lednu Campylo bakterii, přes týden průjmy a zvracení, jedině kojení ji drželo na nohou, nám nakonec po všech enterolech, KUlíškách a vším zabral Kinedryl a černý uhlí...Vikča si taky občas odblinkne a jede dál, uvidíš, popř. ráno volej Dr.

jennyska
27. kvě 2012

@petulka25 Ahoj, téma je tady již párkrát a proto jej uzamykám. Zkus se proto obrátit na ty diskuze, které ti doporučila @petrajavor 🙂 Měj se fajn, J*