Dcera má nezvykle studené ruce a nohy, čím to je?

partyzanka91
10. únor 2015

ahoj, moje dcera má dnes velmi ledové ruce a také nohy až po kolínka, hlava, krk, hrudník mírně hřejou. V místnosti máme teplo, až přetopíno. Dcera má na sobě na noc overálek (v něm si od koupání hrála) a nyní spí, ještě ve spacím pytli. Před uložením do postýlky (před 10 min.) jsem jí měřila teplotu a byla mírně zvýšená - 37,3 po odečtu. Trochu kašle (hlavně po ránu) a kýchá, rýmu ale nemá, ucpaný nos taky ne, není nutno odsávat, ale při kýchnutí nudličky utřít musím. Včera jsme byli u doktorky (původně kvůli upadlé náušnici, aby jí nasadila) a ta jí i poslouchala a bylo to OK. Jinak přes den je dcera více plačtivá než jindy a častěj spinká, v době bělosti si normálně hraje, leze, sedá si a povídá. S těmi studenými končetinami jsem se dnes setkala poprvé, nevíte čím to může být?

lv
10. únor 2015

říká se, že když hsou studené končetiny, poleze teplota nahoru 😖

sabuse1
10. únor 2015

Vítek a Ema to mívají taky při horečkách, v době kdy stoupá nahoru mají nohy i ruce jak led, ohřejou se až když je horečka na vrcholu

terezapetrova
11. únor 2015

@partyzanka91 me naopak lékařka vždycky říká, ze chladnější ručičky ukazuji na to, ze je teplota na ústupu, držím palce 🙂