DMG sirup pro čtyřleté dítě (doporučeno dětskou psychiatričkou)

kaneshiro
9. čer 2019

Ahoj, dětská psychiatrička mi pro čtyřletého syna doporučila pivovarské kvasnice a DMG sirup, máte prosím některá zkušenosti? Děkuji.

davulka17
11. čer 2019

Ano, kluci se po sirupu DMG rozmluvili, pomohl s porozumění, pamětí. Celkově si DMG chválí u dětí s vývojovou dysfázií, opožděným vývojem řeči, ale i autismem apod. Starší se cítí vyrovnanější, klidnější, oba berou cca od 3 let s různými přestávkami. V začátku užívání bývají děti živější. DMG účinkuje poměrně rychle, v řádu dnů, týdnů. Sirup má výraznou chuť, některé děti ho odmítají, ale na zahraničních stránkách se dá sehnat i jako kapičky nebo "bonbonky". Určitě stojí za vyzkoušení.

dora13
11. čer 2019

Synek ma opozdeny vyvoj reci a kratce pote, co zacal brat DMG, zacal spojovat slova do vet a rikat slozitejsi slova, takze za me super. Za zkousku to urcite stoji🙂

kajalka
11. čer 2019

@dora13 kde jste koupili? Děkuju 🙂

dora13
11. čer 2019

@kajalka v USA, pres Amazon. Ale myslim, ze uz se to da sehnat i v Cesku, pripadne na fb je skupina Rodice deti s vyvojovou dysfazii a tam se obcas delaji hromadne objednavky, takze postovne neni takova raketa.

davulka17
11. čer 2019

Dá se pořídit na prirodauzdravuje.cz Jako ano, je to tam o fous dražší, ale hromadné objednávky na fb z Anglie se dělají tak 2x do roka.

kaneshiro
autor
15. čer 2019

@davulka17
@dora13 holky moc děkuji, sirup už mám doma, po otevření ho prosím skladujete v lednici nebo normálně při pokojové teplotě? děkuji.

davulka17
15. čer 2019

@kaneshiro Určitě v lednici a před užitím lahvičku protřepat, aby nebyly poslední dávky hodně koncetrované.

dora13
15. čer 2019

@kaneshiro v lednici🙂

dora13
Autor odpověď smazal
Zobraz
kaneshiro
autor
16. čer 2019

@davulka17
@dora13 moc děkuji 😊

kolibricek36
11. čer 2023

Můžu mít dotaz? Diskuse je stará, ale snad mi někdo odpoví.
Je nějaký rozdíl v kvalitě kapek, sirupu a bombonku?