Espumisan x Sab Simplex, jaké kapky jsou lepší?

mixxinka
26. kvě 2012

Prosím, když už kapičky, jaké jsou lepší? Jaké máte zkušenosti? Moc děkuji...

verunna
16. pro 2018

Dobrý večer,mám měsíčního chlapečka a je na UM dávám mu do mlička kapky sám simplex..Je možné aby mi dítko z toho zvracelo..?Před tím nezvracel a to jsme dávali espumisan..PS:Máme koliki.. Děkuji za odpověď

emimamka
16. pro 2018

Dobrý večer, u takto malého mimca myslim muzou kapky dráždit. Prioritne bych to konzultovala s pediatrem. Na koliky pomohla vymena D3 Vigantol za ty od Terezie Company. Řidila bych se hlavně svojí intuici a vzdy existuje vice moznosti... Také se mi osvedcila homeopatika AKH, ty chtějí ale take indikaci odborníka.

verunna
16. pro 2018

Rádi jsem se z lékařem a říkal ať to vyzkoušíme,dávali jsme před tím espumisan a přišel mi o dost lepší než ten sám simplex.. Ještě dávám malému kapky vigantol 2 denně a do toho máme probiotika laktobacilky baby Swiss..Vše musím dávám malí jsem mi narodil předčasné o 3 týdny dříve..

emimamka
18. pro 2018

Espumisanu se dava menší dávka, treba i to hraje roli, kdyz pomáhá, davala bych ho. Laktobacily jsem take davala, mala mela prujem, ale pila MM. Když jsem vymenila Vigantol za Terezi Company pomohlo to na koliku i prujem.

kacabanka
7. lis 2020

Ja mam espumizan, entikon,biogaia,balonix a uz jsem myslela ze to bude dobre a vubec se to nelepsi cvicime, mazeme, rourku mame čípky na zklidnění a reknu vam uz nevim co delat chtěla jsem kapky sab simplex ale nikde nejsou a nevim jale jsou ty baby calm nebo ten infaktol poradite nekdo jestli mam jeste investovat nebo rovnou zajit na tejpovani dekuji moc

kacabanka
7. lis 2020

@pejtho presne tak ja jeste vyzkousim infaktol a baby calm a uvidim
Jak jsem psala mam entikon, espumizan, balonix a biogaia
Entikon kon davam rano a vecer s biogaia to jsou probiotika a espumizan a balonix pri kazdem kojeni a jako vubec rve jak by ho někdo za ziva palil nebo buh vi co
Cvicime mazeme mame cipky a rourku uz nevim