Fenyklový čaj, v jakym množství a jak často?

zuzkafrydova
27. srp 2016

Ahoj holky,prosim vas,mam 6 tydeniho Kubika.Mame problemy s prdikama.Zkousime vse a nic moc nezabira.Chci vyzkouset mu davat fenyklovy caj,ale vubec nevim v jakym mnozstvi a jak casto 😒 Mate nektera zkusenost?Budu rada za kazdou odpoved 😉 Diky 🙂

ivis_b
27. srp 2016

@zuzkafrydova všude čtu a všichni mi říkají, že miminku čaj nedávat, pokud kojíš, stačí mu mlíko. Čaj pij ty sama, já piju dva denně.

zuzkafrydova
autor
27. srp 2016

Ja ho taky piju a nevidim prave zadny zlepseni.

hejsa
27. srp 2016

Mému Martínkovi vůbec nepomohl.Pořídila jsem takovou malinkou gumovou trubičku-používají sestřičky v nemocnici,namažu troškou olejíčku - pošimrám v zadečku nebo se tam jemně zasune a jde to všechno hned ven...jinak byl pláč,pláč...

zuzkafrydova
autor
28. srp 2016

To mam taky.Jak casto ji pouzivas?Slysela jsem,ze si na to muze zvyknout,tak mam z toho strach,ale jako jedina mu vzdy pomuze 😊

hejsa
28. srp 2016

@zuzkafrydovaměla jsem to i u o rok staršího Petříka a nezvykl si na to - stačí jen kousínek zavést,malinko ,pošimrat....žádný problém.Když byly potíže s větříky,nasadila jsem a bylo to...

hejsa
28. srp 2016

@hejsazuzko,jakmile totiž začneš dávat příkrmy,stolice se upraví a není zapotřebí , kouzelné trubičky,....dítě se i víc pohybuje....

lenka.han82
28. srp 2016

Fenyklovy caj bys mela pit Ty ne miminko. Pres mliko se k nemu dostane. Samozrejme odstranit ze sveho jidla cokoli, co nadyma - cerstve pecivo, vajicko, cibule, kvetak...