Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Injekce penicilinu, když nezaberou antibiotika

marinka
16. bře 2012

Anička měla angínu, na kterou jsme dostali antibiotika, její první. Minulý týden jsme byli na kontrolu a nález je tam pořád, streptokok na tři křížky ☹ Takže nás prý čeká injekce penicilinu do svalu, aby se to přeléčilo. Ještě jsem o tom neslyšela, tak by mě zajímalo, jestli jste ji některá dostala u prcka, když nezabrala atb v tabletkách nebo sirupu? Je to jen jedna injekce, nebo několik dávek? Neměli prckové žádnou vedlejší reakci? Moc děkuju!

vojtisek2007
16. bře 2012

@marinka ahoj, my dostali taky injekci pendeponu po dobrání antibiotik - ta injekce udrží ještě hladinu antibiotik ještě asi 10dnů....žádnou vedlejší reakci Vojtík neměl a dostal jen tu jednu....bylo to po spálové angíně

marinka
autor
16. bře 2012

@vojtisek2007 Moc děkuju, manžel už byl u dr. pro recept a je to taky ten Pendepon a jedna dávka. Tak snad už to pak bude dobré, hlavně, aby to zabralo!

anatanka
18. bře 2012

@marinka U maly ne, ale ja mela minuly rok pet angin po sobe a nakonec mi zkusili jeste prave Pendepon do svalu (ale ymslim, ze sjem sla tak dvakrat nebo trikrat) a od angin byl pak konecne pokoj. Ja bych se toho nebala...

Sem začni psát odpověď...

Odešli