Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak podáváte kapky BabyCalm? Na lžičce?

milejdy
27. dub 2011

Holky,chtěla jsem se zeptat....jak podáváte mimču kapky? Na lžičce nebo to kápnete do pusinky? Mám 6týdenní mimi. ☹ Poraďte prosím,váhám a nevím si rady.....

petule12
27. dub 2011

ahoj, jsem to kapala do pusinky přímo, ze lžičky to prskala ven 🙂

sussanah
27. dub 2011

od narozeni jsem podavala kapky (D a K) na lzicce, pozdeji i sab a babycalm. Mela jsem hodne plitne lzicky (tusim canpol), maly se to naucila moc hezky behem cca 14dni. Vyhoda byla, ze potom umel jist krasne se lzicky, kdyz prisla doba prikrmu 😉

weri1
27. dub 2011

injekční stříkačkou

ivuu
27. dub 2011

tak já tim kapatkem co je přímo v baby calmu a sabika potom kapku nebo víc na dudlik od nuku na tu plochou strabnu a hezky to vydudlaly 😀

katule01
27. dub 2011

kapátkem přímo do pusinky

romana29
28. dub 2011

Dávala jsem do mlíčka - byli jsme na UM. Byly to jediné kapky, co zabraly. Dávala jsem je preventivně cca do půl roku, teď už máme naštěstí klid 🙂

ledik
28. dub 2011

kapátkem do pusy

vysocanka
28. dub 2011

my taky kapátkem 😎

jasminy
28. dub 2011

My lžičkou 😉

micla
29. dub 2011

Baby Calm jsme dávali kapátkem do pusinky. Hrozně mu chutnal, tak jsme tyto kapičky používali i jako uklidňovadlo před jídlem než se udělalo mlíčko. 🙂

wendulla
29. dub 2011

davala jsem kapatkem rovnou do pusy, je to sladke ( pry, nechutnala jsem to 🙂 ) takze jim to chutna.

kaatulka
29. dub 2011

vždy jsem si odkapala 10 kapek na lžičku a těsně před jídlem podala, nikdy nebyl probém...Kapičky jsou výborné, jako hašlerky.

kamusek
1. kvě 2011

Taky dáváme babycalm i sab simplex lžičkou. Takovou tou umělohmotnou. Malá jenom vidí lžičku a už mrská jazýčkem 🙂 Naučila se to hned a oboje kapičky ji moc chutnají 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli