Ucpaný nos a rýma. Co na to podáváte?

lucifux
6. zář 2020

Ve školce týden a už má rýmu... holky, co na to podáváte? Vypadá to, že následující týden ho mám doma.

podaji
6. zář 2020

U nás to samé, byl půl roku doma. Chodil za kamarády plavat mezi lidi hodně a byl fit. Po týdnu ve školce rýma. Jako myslím že nic moc nepomáhá. Prostě za týden bude fit. Já dávám hypertonickou mořskou vodu, cibulový sirup. Na noc nasivin, fenistil kapky, k posteli cibuli a mokré pleny, zvýšíme postel a modlime se aby jsme se všichni vyspali 😂😂 tohle nám zabírá

verysucha
6. zář 2020

U nás taky rýma 😁 4 dny ve školce
No čekala js že vydrží dyl 🙄🤣

lucifux
autor
6. zář 2020

@podaji
@verysucha holky a dáváte nějaké multivitaminy na posílení imunity. Přemýšlela jsem zda by nestálo za to, něco koupit. Otázka ale z ní, jestli to má nějaké účinky, jestli ty dítka jsou potom méně nemocný. Nebo zda je to v podstatě k ničemu...

te_reza
6. zář 2020

Jediný co u rýmy trochu helfne je u nás kaloba, quixx, inhalace vincentky a sinupret. Vitamíny dávám, ale nějak efektivní mi to nepřijde

stenlunka11
6. zář 2020

@lucifux já dávám dětem oscilo,a imunoglukan. Mala si vyfasovala rymu . 🙄A naštěstí do tří dnu byl klid . 🤗

verysucha
7. zář 2020

@lucifux já dávám asi tři týdny sirupy topvet. Ale měla jsem začít dřív, nějak jsem na to zapomela 😁
Jinak je dávám už od roka a dobrý..nějak nemocný nebývá.obcas rýma no

marti89
7. zář 2020

Dávám probiotika (posiluje střeva) a lichořeřišnici (na imunitu), hlavně doma nepřetápíme (rýma je hodně z teplého suchého prostředí), nemáme podlahové vytápění (to zvedá bordel ze země do vzduchu a kdo je citlivější na prach, tak má hned rýmu) a v podstatě neřeším, jestli běhá naboso nebo ne. Doslova jsme museli mít doma studený odchov od ledna (šílený blicí stavy, vadily mi pachy a bez otevřených ventilaček bych asi nepřežila) a dítě naprosto v pohodě. Takže za mne i otužování..

mamikry
7. zář 2020

Jsme na tom stejně. Do nosu stříkám Vincentku sprej a davam i Vincentku sirup proti zahlenění a na vykašlávání. Jinak dětem dávam Imunoglukan, tak snad to brzy přejde.

podaji
7. zář 2020

@lucifux teď před sezónou probiotika a rybí olej. Syn měl několikrát i imunologický broncho vaxom. Jakmile začne kašlat dáváme dýchat ventolin. Do dvou dnů po kašli. Rýma cca týden. Ťuk ťuk ťuk