Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Je nakažlivá 6. nemoc, když je ve fázi vyrážky?

pismenko
22. čer 2011

Ahoj holky, je nakažlivá 6. nemoc když je už ve fázi vyrážky? Teploty od neděle do úterý a dneska se objevila vyrážka. Je to případ kamarádky syna (12 měsíců) a my tam máme zítra jet na návštěvu, tak jsem na vážkách.
Děkuji za reakce

hojda
22. čer 2011

Nejela bych, zvláště pokud jsi těhotná!

momin
22. čer 2011

6 nemoc je nakažlivá??? 😲 🙂 Nemyslím si.... 🙂

luthien.k
22. čer 2011

Šestá nemoc samozřejmě nakažlivá je, je to virové onemocnění, přenáší se slinami (prostě kontaktem, nejvíce v období teplot a v inkubační době před nimi) a tak bych raději zůstala doma, pro jistotu, i když už je kamarádky dítě ve fázi vyrážky. Ne kvůli holčičce, ono je dobré, když si děti ty nemoci prodělají, ale kvůli sobě a těhotenství.

dana3262
22. čer 2011

Nemela by uz byt nakazliva v dobe pupinku. Ale ja bych nejela, obzvlast v tehotenstvi.

eloana
22. čer 2011

podle me nakazliva je....6 nemoc a tehotenstvi nevadi.... vadi 5 nemoc - ta muze zpusobit i odumreni plodu v tretim trimestru....Ale lepsi neriskovat a pockat az se maly uzdravy...

maxi.smile
22. čer 2011

ahoj, mně doktorka říkala, že nakažlivá je právě do doby, než zmizí vyrážka ☹ Jé, omlouvám se, já si nevšimla, že se ptáš, protože jsi těhu...já myslela z dítě na dítě...tak to teda nevím, ale osobně bych asi návštěvu o pár dní odložila...

Sem začni psát odpověď...

Odešli