Kapičky Swanson místo Vigantolu, jsou dobrou náhradou?

lenineek
6. led 2015

Ahoj holky, poslala byste mi prosim nektera presny odkaz na ty kapicky s vit.D Swanson, ktere muzou byt alternativou Vigantolu? Na internetu jsem nasla toho vice 😕
Jinak se chci zeptat-je to plne nahraditelne? Obsahuje to vse, co ma Vigantol? Mam trosku strach, ale maly ma po Vigantolu boleni briska, breci cele dny a jinak je hodnoucke miminko. Dekuju za odpovedi 🙂

lenineek
autor
6. led 2015

Ja jsem si to blb neprecetla, chyba uz v nadpisu 😀

lenkavd
6. led 2015

@lenineek Vigantol dávát nemusíš. Je to takový přežitek, navíc jak píšeš, řadu miminek po tom bolí bříško (ale to může i po jiných) a maminky pak do nich zbytečně cpou další kapičky prot bolení bříška a probiotika.
To co uvádíš je ale plonohodnotná alternativa a rozhodně tím nic nezkazíš.

lenineek
autor
6. led 2015

@lenkavd Leni, poslala bys mi odkaz? Na internetu je jich hrozne moc, jsou to tyhle? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=16731735

lenkavd
6. led 2015

@lenineek jojo, ty jsou ok.
Jinak já u první dávala tak jednou za týden a u druhé vůbec. A jsou to krásné zdravé holčičky... A jakmile je sluníčko, tak je pěkne nenamazené s co nejvěší plochou těla vystavit ven (mimo 11-15), stačí 5-10 minut. To je nejlepší zdroj. Nedostatek vitamínu D je bohužel dán hodně tím, že lidi se dost oblékají a používají oblečení s UV filtrem a pořád si na sebe něco mažou a vystavit kojence na sluníčko je prohřešek největší a pak do nich cpou umělé věci 😒

lenineek
autor
6. led 2015

@lenkavd dekujii

lenka3p
11. bře 2016

Nevite nekdo dobu pouzitelnosti otevrenych kapek? Na lahvicce nic neni a krabicka je davno pryc...

kmw1985
29. bře 2016

Holky, mam moznost dovozu kapek Swanson vitamin D z USA za celkovou cenu 350,- Kc, v CR budu kveten/cerven. Pokud byste mely zajem, ozvete se mi do zprav 🙂