Kašel a rýma u 6 měsíčního miminka. Co pomůže?

Ahojky, můžete poradit z vlastní zkušenosti, co opravdu zabere proti kašli u 6 měs. miminka. Zatím dávám - na doporučení doktorky - sirup Hedelix, ale nezdá se mi, že by moc pomáhal. Problém je hlavně v noci, kdy se malý často kašlem probudí, přes den je to celkem v pohodě (kromě záchvatů kašle těsně po jídle ). U rýmy, předpokládám, že celkem nic moc dělat nemůžu - kromě odsávání a utírání nosu
Co tedy zabere na utlumení kašle v noci?? Díky
10. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky ,my používáme v noci je Sinecod,je v kapičkách i v sirupu, nakláníme postýlku a zvlhčujeme vzduch.Jinak veškeré léky na odkašlání dávám nejpozději v 16hod.Brzo vyzdravte ,j.
10. srp 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlas s blabolkaa, ale ten hedelix bych nezavrhovala, protože je jemnější, tak to chvilku trvá. Také je hodně doporučovaný tymiánový krém od Justu, máme ho, ale zatím jsme ho díky bohu nepotřebovali, i když se k němu asi schyluje. Ale hodně si ho chválí. Namaže se na hrudníček a prý jednak půdobí silice na protažení nosánku a také to snad zahřívá. Jukni sem http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20702896&tab=1

Přeju, ať je to brzy pryč!
11. srp 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pokud je to vlhký kašel tak pomáhá Mucosolvan sirup, jinak Hedelix není špatný, ale déle to trvá a někdy se může vyskytnout alergie
11. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Velice účinný je homeopatický sirup Drosetux a Antimonium tartaricum 15ch (10 kuliček 1x za den). A na rýmu pomáhá Coryzalia. Opravdu to zabírá. Děcek se kašel velice dlouho držel a malý dokonce zvracel z toho jak kašlal, rýma hrozná. Vše bez receptu, jen se musí objednat. A také noc vystříkávám mořskou vodou. Pokud budete mít zájem o bližší info napište mail. Bětka
14. lis 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
16. únor 2015 ve 21:06 • marie_s66
Na rýmu rozhodně mořská voda, pro tenhle věk jsou ideální kapky s mořskou vodou Quixx Baby, ty se dají miminku dávat hned od narození. Já je užívala i jako prevenci, vytírala jsem nosík vatovým tamponem namočeným v kapičkách.
1. říj 2015 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jojo, na rýmu určitě Quixx baby a odsávat. Na kašel jsme taky dávali hedelix a hodně zvlhčovat vzduch - mokrý ručník přes postýlku, na topení...čaj po lžičkách....
14. říj 2015 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj všem, jdu pro radu. V příbalovém letáku u sirupu Hedelix jsem se dočetla toto:Přípravek je u dětí ve věku do 2 let kontraindikován. Holky co to přesně znamená? Mám 7 měsíční holčičku a dávala jsem jí normálně. Poradí někdo? Moc díky předem.
5. bře ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
na rymu jsme meli sterimar(morska voda),kasel jsem meli hedelix a na odkaslavani nam dala spyropent nebo tak nejak.taky mame 6 mesicu.taky mi doktorka nabizela drosetux ale nesehnala jsem ho.u hedelixu lecba trva dele,nam to trvalo asi 10.dni.my to meli horsi,meli jsme i antibiotika.hrcela jak starej traktor.
5. bře ve 12:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zdenka_novotna.
Produkty Just, bylinne prirodni a mam dlouholetou zkusenosti pouzivani
5. bře ve 13:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacireksro přesně taky chrčíme jak traktor do nosu dáváme taky sterimar,ale co zn. to do 2 let kontraindikován, jako že by se neměl do 2 let podávat?
5. bře ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
me ho sama doktorka nabidla ze ho mam koupitdal jsem to nejak nezkoumala.to chrceni ustoupilo az tim lekem spyropent,sedelo ji to na pruduskach a ten lek pry roztahuje prudusky aby to slo zni ven.kazdopadne to pomohlo
5. bře ve 14:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě mě ten Hedelix taky dr. doporučila no zítra tam jdem tak se zeptám zatím totiž moc nezabírá dáváme už týden a zlepšení nevidím
5. bře ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasyma nam pomohl asi az po 10 dnech
5. bře ve 14:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasyma není to u kapiček? ten sirup tam píšou dávkování pro děti od na rození do 1 roku
5. bře ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam dal doktor Sinecod kapky pro 2 mes.miminko. pomohly za cca 3 dny. Do nosu davam Libenar.
5. bře v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek