Když nezabere BioGaia, co byste doporučili jako doplněk?

merja
24. srp 2012

Ahoj, dnes jsem koupila probiotické kapky BioGaia. Malej trpí na prdíky hlavně v noci a k ránu. Sab Simplex nám moc nepomohl. Co by jste doporučili jako doplněk k bioGaia,když by hodně trpěl? Co Vám pomohlo ? Bude mít měsíc teprve a chtěla bych něco co není až tak moc "agresivní" . Děkuji za rady

ankava
24. srp 2012

@merja já kombinovala- ráno BioGaia a ještě jsem k tomu přidávala další kapičky navečer po kojení, kdy to bylo nejhorší, vyzkoušela jsem různé, ale nám nejvic zabíral Lefax. Samozřejmě jsme taky nahřívali bříško a nosili. Vše se pak upravilo kolem 4. měsíce.

andy80
24. srp 2012

nahřívání bříška polštářkem s třešňovými peckami, mazání bříška pupíkem, bylinkové čajíky. Nikdy jsem žádné kapky nepoužila

kryserka
25. srp 2012

já na Bio gaia nedala dopustit, oba kluci trpěli silnými kolikami. osvědčila se mi kombinace bio gaia, před každým kojením Babycalm, nahřívání peckami a nošení v šátku do kolébky. a vyzbrojit se trpělivostí.....

maudn
25. srp 2012

nám taky nezabrala a zkoušeli jsme všechny kapky- ty také nic

nikik25
25. srp 2012

Já jsem oběma holkam dávala kapky Bio Gaia + při přebalovani jsem je "odprdela " rektalni rourkou . Také jsem nosila v satku a teď v Manduce. Taky je potřeba smířit se s tím, že miminka večer prostě pláčou a být tu pro ne. 🙂
Jana

merja
autor
25. srp 2012

tak jsem nechala koupit polštářek, olejíčkem mažeme pupík a nic, on pláče hodně k ránu a přes den, jde vidět jak se šponuje a tlačí a ne a ne to jít ven, jen občas nějakej ten prdík. Koupili jsme babycalm, tak uvidíme. Koukala jsem,že se má ředite destilovanou vodou nebo kojeneckou. Ta destilovaná voda mne tedy zarazila 😀