Kojíte a přesto má miminko zdravotní komplikace?

astra11
12. říj 2014

Ahoj všem,

ráda bych se zeptala jestli když kojíte, přesto je Vaše miminko nemocné nebo má zdravotní obtíže.
Kojíme od narození (věk je nyní 3 měsíce) a potákáme se už měsíc s rýmou ....zdá se mi to divné na to, že je plně kojený.
Dcera nic takového neměla.
Díky As.

silvapokorna
28. říj 2014
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

@astra11 Když se nad tím zamyslíš, tak kdyby opravdu chránilo tak zázračně a 100% před nemocemi, tak se z něj budou už dávno vyrábět zázračné léky. 🙂 Mateřské mléko opravdu není tak zázračné a samo spásné. Pravdou ale je, že je to nejlepší a nepřirozenější způsob výživy dítěte, hlavně v prvním roce, pak už je to spíš takový výživový doplněk. Pokud je to v pořádku i pro maminku, tak je to super. Mateřské mléko je v podstatě takový doping vitamínu, minerálu a pod. v nejpřirozenější formě, jaká muže být. A záleží samozřejmě i jak je fit maminka. Není to samo o sobě. 🙂 Mateřské mlíčko pomáhá ale nečaruje. Asi tak. 🙂

silvapokorna
31. říj 2014
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

@daasenka85 Ahoj. Specifická imunita ani ne. Imunita by se měla brát celkově. Zkus se poradit, zda by si mohla dávat čaj na močové cesty, urologický, ale asi slabší, než pro dospělého. Já jako malá měla často angíny a pak na škole se to srovnalo. Držím moc palečky.

daasenka85
31. říj 2014

@silvapokorna děkujeme 🙂

veeeraf
12. lis 2014

Kojila jsem devět měsíců, dcerka nebyla za tu dobu nemocná, ani rýmu neměla!! Po odstavení byla hned dlouhodobě nemocná! Přestala jsem kojit na podzim, taky toho do dnes lituju!

jija
12. lis 2014

Syn kojeny jenom v porodnici naprosto zdrave dite, dcerka bohuzel kojena uz 10 mesicu a v jednom kuse nemocna standardne i mesic az dva v kuse, i doktorka z toho ma nervy.
Az natrefim na toho kdo vymyslel, ze kojene deti jsou zdravejsi rozbiju mu hubu😀