Kolostrum - podpora imunity.

martinacekhabrovy
23. srp 2019

Přeji pěkný den,

ráda bych se s vámi podělila o dobrou zkušenost s výrobkem na podporu imunity Kolostrum - vloni jsem dávala dětem ( 7 a 9 let) - za celou zimu nebyly nemocné. Na rozdíl od předchozího roku, kdy se stále střídaly se stonáním.

Objednávám přímo na stránkách výrobce Barny´s - 3měsíční balení vyjde mnohem levněji než jen na 1 měsíc, oproti lékárně ušetříte dost peněz - i poštovné je zdarma.

Snad to někomu pomůže.

Pěkné dny.

Martina

veru0401
23. srp 2019

@martinacekhabrovy Pekny den,dáváte dětem cele kapsle nebo vysypavate do pití?dceri je 5 let nevím zda by kapsli spolkla..a mužů poprosit o odkaz kde objednávate?dekuji

veru0401
23. srp 2019

@martinacekhabrovy odkaz už jsem nasla..spis mě zajímá jak dětem podavate?dekuji

alikoaliko
23. srp 2019

Take to aktualne resim. Mam vyhlednutou lokální znacku kolostra Betula Pendula a prave by me taky zajimalo, jestli se to muze vysypat do jidla/piti? Dcerka ma 2,5 roku.

leniczka23
23. srp 2019

@alikoaliko
@veru0401 muze se vysypavat😊 michala jsem s mlekem tam to bylo nejmene citit.

martinacekhabrovy
autor
24. srp 2019

@veru0401 Syn spolkne bez problémů. Dcerka si kapsli vysype do pusinky a zapije. V návodu píší vmíchat třeba do jogurtu.

martinacekhabrovy
autor
24. srp 2019

@alikoaliko Já jsem jinou značku nezkoušela. Tato byla první a vyhovuje. Měnit nebudu.

lucasice
23. zář 2019
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

Také bereme kolostrum od Betuly.