Krém Triamcinolon, předepsali vám ho na atopický ekzém?

aschleymk
7. dub 2015

Ahoj holky! Vim ze toto tema tady bylo jiz nekolikrat, ale me jde konkretne o krem s kortikoidy Triamcinolon. Kozni mi ho totiz predepsala s tim, ze je to slaby krem pro miminka, ktery neublizuje a ze se tedy nemusim bat. Kdyz mi vsak rekla ze ho muzu pouzivat kdykoli se ekzem objevi, tak mi trosku usmev stuhnul. myslim si ze je to hloupost. Prosim Vas, mate nekdo s timto kremem zkusenosti? Predepsal Vam ho nekdo na ekzem? Znate tento kortikoid podrobneji? Moje miminko ma 5 mesicu.

katyxq
7. dub 2015

Pokud chceš ekzém opravdu řešit (a velmi pravděpodobně se ho zbavit) a ne jen maskovat kortikoidy, které mají své nežádoucí účinky (a ne zrovna malé) - pak doporučuju skupinu https://www.modrykonik.cz/group/6098/

jessica1996
7. kvě 2015

triamcinolon je velmi silný kortikoid a 5mesačnemu bábu by som ho v žiadnom prípade nedávala...

aschleymk
autor
7. srp 2015

Hm, tak takovy jsou mezi nami doktori.

jessica1996
10. pro 2015

to sú teda

aschleymk
autor
10. pro 2015

:(

veryne
5. led 2017

Zdravím máte někdo zkušenost s masti lipobase. Děkuji

zdenka_novotna
5. bře 2017
Uživatel zdenka_novotna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zdenka_novotna.

Na ekzemy bylinne produkty Just, co se tyka dermatologa, tak je vhodna spoluprace s nim