Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Krém Triamcinolon, předepsali vám ho na atopický ekzém?

aschleymk
7. dub 2015

Ahoj holky! Vim ze toto tema tady bylo jiz nekolikrat, ale me jde konkretne o krem s kortikoidy Triamcinolon. Kozni mi ho totiz predepsala s tim, ze je to slaby krem pro miminka, ktery neublizuje a ze se tedy nemusim bat. Kdyz mi vsak rekla ze ho muzu pouzivat kdykoli se ekzem objevi, tak mi trosku usmev stuhnul. myslim si ze je to hloupost. Prosim Vas, mate nekdo s timto kremem zkusenosti? Predepsal Vam ho nekdo na ekzem? Znate tento kortikoid podrobneji? Moje miminko ma 5 mesicu.

katyxq
7. dub 2015

Pokud chceš ekzém opravdu řešit (a velmi pravděpodobně se ho zbavit) a ne jen maskovat kortikoidy, které mají své nežádoucí účinky (a ne zrovna malé) - pak doporučuju skupinu https://www.modrykonik.cz/group/6098/

jessica1996
7. kvě 2015

triamcinolon je velmi silný kortikoid a 5mesačnemu bábu by som ho v žiadnom prípade nedávala...

aschleymk
autor
7. srp 2015

Hm, tak takovy jsou mezi nami doktori.

jessica1996
10. pro 2015

to sú teda

aschleymk
autor
10. pro 2015

:(

veryne
5. led 2017

Zdravím máte někdo zkušenost s masti lipobase. Děkuji

zdenka_novotna
5. bře 2017
Uživatel zdenka_novotna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zdenka_novotna.

Na ekzemy bylinne produkty Just, co se tyka dermatologa, tak je vhodna spoluprace s nim

Sem začni psát odpověď...

Odešli