Krvácení z pochvy u novorozence, co to může být?

Dobrý den. Máme 5denní holčičku a trápí nás celkem silné krvácení z pochvy. V porodnici to bylo slabé s hlenem, ujišťovali nás, že je to hormonální a odejde to. Ale krvácení spíše zesiluje. Zdá se mi, že už je to jen krev bez hlenu. Pediatr nám řekl, že máme počkat pár dní, zda se to bude umírňovat. Pokud né, pošle nás na nějaké vyšetření.Jsem z toho dost vyplašená. Co to může být? Předem děkuji za radu.
ined77
30. kvě 2014
@lorca Ahoj, to bych tady vůbec neřešila a mazala s maličkou k Dr. a pokud to podle Dr. nic není, jela bych s malou zpátky do porodnice!! Držím palce, ať je maličká brzy v pořádku a není to nic vážného!!
boban
30. kvě 2014
@lorca Ahoj, taky bych šla ihned k dr. a nebo do nemocnice.. 😉
zamilovanadonej
30. kvě 2014
@lorca Určitě je to z pochvy, nebo jen na plence? My to měli taky ale jak říkali v porodnici- je to z moče, stává se to prý i chlapečkům-to u syna nebylo. Vypadá to jako krev, a postupně to oranžoví... Pokud je to z pochvy a trvá to, taky bych šla k lékaři, nebo tam alespoň co nejdříve zavolat.
vetyver
30. kvě 2014
@lorca estli je tosamotná krev, hned bych jela. V porodnici měla malá max pár teček, je to způsobené hormonama, kterých má mimi víc, pak to oranžoví a pak je to jen žluté jako moč...
pavlinaoo
30. kvě 2014
@lorca je to asi tzn. pseudomenstruace. Naše malá to měla taky. Prý je to dáno rozházenými hormony..které si od tebe malá ještě převzala - z mlíka, nebo porodem?? Už si přesně nepamatuji, jak mi to vysvětlovali. Za pár dní byl klid. Nebylo to ale nic intenzivního.
lorcaautor
30. kvě 2014
Pouštěli nás z porodnice včera a když pediatr dělal kontrolu před propuštěním, tak jsem ho na to vysloveně upozorňovala a nijak ho to nepřekvapilo. Říkal, že má i nateklá prsa. Ale bylo to trošku míň než dneska. Náš pediatr ji viděl dneska. Právě mi řekl, že pokud to nebude ustávat, mám v PO zavolat a že mi pošle k nějakému specialistovi. Kdyby ji dneska neviděl, tak bych asi taky vyrazila směr pohotovost nebo spíš porodnice. Ono to vysloveně neteče, ale pokaždé, když přebaluji, tak jí musím vyčistit pipku od krve. No ale jsem z toho fakt vyplesklá. Uvidíme o víkendu.
akzeret1
30. kvě 2014
ahoj bud v klidu moje druhá dcera to měla taky a docela dlouho je to pseudomenstruace,kdyby se to zhoršilo tak určitě k doktorovi 😉
lorcaautor
30. kvě 2014
@akzeret1 Děkuji za uklidnění. O pseudomenstruaci jsme nikdy neslyšela. Se mnou ještě cloumají dost hormony, tak jsem to už obrečela. Snad to bude ustávat.
akzeret1
30. kvě 2014
neboj se to bude dobrý ustane to já byla taky vyplesklá ,je to z hormonů od tebe po porodu z kojení 😉
lu777
30. kvě 2014
@lorca pokud to vyloženě neteče a pediatr ji viděl dnes, tak to asi bude ok... ale sledovala bych to, kdyby se Ti to nezdálo o víkendu tak radši někam sjet.... asi to bude ok, ale víš jak - každý jsme jiný..... 😉
lorcaautor
2. čer 2014
Tak doktor potvrdil pseudomenstruaci. Naštěstí se to začíná uklidňovat. Nic nám na to nedal, musíme čekat, až to úplně odezní. Sledovat prý mam i prsíčka, že je může mít nalité. Chudinka moje malá. Doktor říkal, že to sice není zas tak časté, ale prostě se to stává. Přesně jak píše akzeret1, je to způsobeno hormony, které nabrala ještě ze mne. No, ale musím říct, že mám zase o nějaký šedivý vlas více.

Začni psát odpověď...

Odešli