Lázně Bělohrad. Máte zkušenost?

kessy27
4. led 2023

Ahoj máte někdo zkušenosti s pobytem v dětských lázní Bělohrad ? Dcerka je po akutní operaci slepého střeva - prasklo to... A měla by jet do lázní, máme zažádáno. Pojedu tam s ní. Ještě nevím zda schválí dopropvod,ale když ne tak si to zaplatíme dceři je 6 let. Zajímalo by mě jak jste byly spokojené s pobytem ubytováním. Jak to tam probíhá atd. Děkuji

lachipie
4. led 2023

Nebyla jsem tam teda s dítětem, ale sama se sebou, ale taky po akutní operaci břicha a nemůžu si stěžovat. Záleží kde budete ubytovaní, ale asi se přebíhání po areálu z budovy do budovy nevyhnete, s tím jediným je třeba počítat a podle toho se oblíkat nebo vybavit. Co si pamatuju, tak dětská budova byla v parku lázní, oplocená, bylo u toho dětské hřiště, nějak to měli v posledních letech modernizovat a rekonstruovat, takže jak to vypadá teď nevím, ale když jsem tam byla já, tak byla ta budova už dost postarší, ale jak to vypadá vevnitř nevím. Děti měly některé procedury na dětské budově, na některé musely do hlavní budovy do hotelu Grand, kde cvičí dospělí. Jídlo bylo dobré, na oběd se dalo vybrat ze dvou nebo tří jídel. Hned vedle je pěkný park, super na procházky, tam jsem se toho nachodila nějakých kilometrů 🙂. Celé město je menší, klidnější... Mě se tam líbilo. 14 dní tam se mnou byl manžel jako samoplátce, pak odjel a zůstala jsem po zbytek pobytu sama. Myslela jsem, že ke mě někoho dají, ale nedali a byla jsem pak na pokoji sama.

candat
4. led 2023

Syn byl loni říjen/listopad a byl tam spokojený. Byl sám, už je velký. Nás jako rodiče ale ani nepustili na pokoj. Prý z hygienických důvodů. Když jsme za ním přijeli, tak jsme museli čekat v chodbě u vchodu a jeli jsme pryč. Jídlo prý dobré, sestřičky taky. S procedurami byl spokojený. Uvnitř to bylo pěkné. Okolí taky pěkné.

kessy27
autor
4. led 2023

@lachipie děkuji za příspěvek

kessy27
autor
4. led 2023

@candat díky , no jsem zvědavá . Některé recenze co jsem kde našla nebyly zrovna povzbudivé tak snad to tam bude v pohodě. Díky za příspěvek