Máte zkušenosti s OKG Factor Base nebo OK Omega plus?

petule12
5. bře 2015

Holky, prosím vás, máte některá zkušenosti OKG faktor base nebo OK Omega plus? Jak pro děti, tak pro dospělé? Děkuji

kaapka
29. kvě 2015

Dobrý den mám skvělou zkušenost osobní s firmou a produkty Emulips,a Factor base kids 🙂 Chtěla byste s něčím poradit,klidně mne kontaktujte! Ráda pomůžu 🙂

petule12
autor
29. kvě 2015

@kaapka dobry den dekuji za nabidku. Resim exemy u deti a byl mi poslan odkaz na tyto vyrobky. Ted se to teda uklidnilo, problem je hlavne pres zimu. 🙂

kaapka
31. kvě 2015

Co se týká exemu u dětí,máme pozitivní reakce maminek ,zkušenosti jsou opravdové a ne vypsané z hlavy.Mě se na produktech líbí nejvíc to,že vychází z tradiční čínské medicíny,že to není ta šílená chemie,ale bylinky.Sama jsem maminka dvou dětí a zdravotní sestra.Bylinky miluji od dětství,ale musím přiznat , že kolikrát do té starší dostat bylinný čaj je problém.Ale právě výrobky od OKG jsou formou kapiček,nebo žvýkacích bonbonů pro děti.což je super! Dceři Factor base kids na posílení imunity moc chutná.Má to zkrátka jako bonbon a byla jsem velice mile překvapena,jak rychle jí zabral.Jeho pomoc je také při růstu dětí,má vysoké protizánětlivé účinky,silné antioxidační účinky,posiluje nervy ,při vyčerpání,pro dobrou náladu-nejen vhodný pro děti .Navíc je slazen stevii,takže je vhodný i pro diabetiky.

petule12
autor
31. kvě 2015

@kaapka díky. no uvidíme 😉

kaapka
1. čer 2015

Kdybyste potřebovala,ozvěte se.Jde udělat i slevová karta,takže by Vás produkty vyšly levněji o 40%. 😉

foxoval
21. dub 2017

@kaapka dobry den, sla by udelat ta,slevova karta na okg produkty jeste ??