Fertilman plus - zabírá? Zkušenosti

jasemin26
15. led 2019

Ahoj holky,uz pres rok se snažíme o miminko,včera jsme zjistili že ma partner velmi špatné výsledky spermiogramu. Lékařka nám doporučila Fertilman plus, máte prosím někdo zkušenost? Předem děkujeme za odpověď

luciex2
15. led 2019

Manžel bral Fertilan a pomohlo to 🙂 napřed rok a 3/4 nic, pak ho začal brát a za dva nebo tři měsíce se povedlo.

luciex2
15. led 2019

Tenhle 🙂

marketa1218
15. led 2019

@jasemin26 A jak já už jsem ti psala, tak manžel měl zase Folandrol a myslím, že nám to také pomohlo, ale chce to trpělivost není to hned. 🙂

jasemin26
autor
15. led 2019

@luciex2 takze nehake zlepšení za tri měsíce možné je?

jasemin26
autor
15. led 2019

@marketa1218 dekuji..no trpělivost mam,hlavně ze aspon pár jich je živých

marketa1218
15. led 2019

@jasemin26 Přesně tak, manžel jich měl sice hodně, ale byly potvory pomalé, nedostaly se tam kam měly, ale jo, pomohlo to.

luciex2
15. led 2019

@jasemin26 Já myslím že jo🙂

jasemin26
autor
15. led 2019

@marketa1218 dekuji moc

jasemin26
autor
15. led 2019

@luciex2 tak budeme doufat

madamas
12. únor 2020

@jasemin26 Ahoj, je to sice už rok co je toto téma založeno ale chtěla bych se zeptat zda fertilman plus pomohl. Manžel aktuálně užívá, má Asthenozoospermie.

jasemin26
autor
12. únor 2020

@madamas ahojky, výsledky spermiogramu má po fertilmanu lepší . K miminku nám zatím nepomohl. Ale funguje dle lékařů

madamas
13. únor 2020

@jasemin26 tak to jsem ráda, že má někdo prokázanou nějakou účinnost. A bere je po celou tu dobu? Můj muž bral kdysi fertilman obyč. pak jsme se na to nějak vybodli, byly jiné záležitosti k řešení,a teď s novým rokem jsme nasadili fertilman plus, tak uvidíme.

jasemin26
autor
13. únor 2020

@madamas bere je celou dobu,ale my toho máme víc, ale ten fertilman plus jak jsem psala má po něm lepší výsledky spermiogramu... Je dražší než klasický fertilman ale stojí to za to

madamas
13. únor 2020

@jasemin26 To je, obyč. Cca 300,- a to plusko přes litr🤔plus já beru fertipronu, taky to není levná záležitost, dvojka měsíčně jak vyšitá ale co by člověk pro to už neudělal, že.

jasemin26
autor
13. únor 2020

@madamas jojo je to pálka... Tak snad se nám brzy žádati když pro to děláme tolik

madamas
13. únor 2020

@jasemin26 My už tři roky, střídají se období intenzivních snah a období kdy na to ,,kašlem" nebo je k řešení něco jiného, např. na podzim byla středobodem synova operace mandlí, předtím operace zubů, manželova borelióza apod. 🤔Teď to ale hlídám a podctivě vychystávám prášky aby to mělo konečně snad nějaký efekt.

jasemin26
autor
13. únor 2020

@madamas u nás to bude v červnu taky 3 roky... Manžel měl také boreliózu takže taky nic moc😧. Tak vám budu přát aby vám to vyslo

madamas
13. únor 2020

@jasemin26 Tak to jsme na tom stejně..První dítě hned, pak borelióza a hotovo..I vám držím pěsti.

jasemin26
autor
13. únor 2020

@madamas děkujeme... Tak aspoň máte už dítě 😉... I druhého se dočkáte👍... My se snažíme o první

madamas
14. únor 2020

@jasemin26 Máme už skoro šestileté, a stále se doptává po sourozenci, těžko vysvětlit proč kamarádi mají a on ne.Každý den o tom mluví, až bude bráška, až budeš mít brášku v bříšku...o to víc mě to mrzí..přál si to od Ježíška, teď si to přeje k narozeninám, to máme čas do července😀 ivf není moc vhodné, mám crohnovu nemoc v remisi, bojím se že si to pokazím. Jsem deset let ,,zdravá" ale ty hormony by to mohli ,probudit"..zase si neumím představit zůstat u jednoho..a co vy? Ani ivf nevyšlo?

jasemin26
autor
14. únor 2020

@madamas my byli zatím 3x na inseminaci ta nedopadla, tak čekáme už skoro 4 měsíce na výsledky genetiky aby jsme mohli těšit ivf, tak doufám že to dopadne... To mě mrzí musí to být těžké ale určitě se brášky nebo sestřičky dočká👍 věřím tomu

madamas
14. únor 2020

@jasemin26 tak to je super, že máte plán, máte se na co těšit, ivf určitě dopadne dobře😉

jasemin26
autor
14. únor 2020

@madamas no v to pevně doufáme 😉 .ale na ty výsledky uz čekáme dlouho😕 už začínám být nervózní

verra
15. únor 2020

@madamas koukám, že máme skoro stejny problem, jen my máme už 9letou cacorku doma. Ve čtvrtek přišly výsledky spermiogramu a také Asthenozoospermie... A to manžel bere už od loňského Léta Folandrol.

madamas
16. únor 2020

@verra Ahoj, to je mi líto..budete zkoušet dál nebo jdete do CAR?

verra
17. únor 2020

@madamas nejspíš půjdeme do IVF, moje doktorka spolupracuje s brněnskou klinikou, takže můžeme všechno absolvovat u ní, kromě odběru vajíček. Teď si dáme asi trochu pauzu na vstřebání výsledků, v březnu si užijeme lyže a pak se do toho snad vrhneme. Nemůžu to vůbec přijmout ten výsledek :(.

madamas
17. únor 2020

@verra To máte fajn, že to budete mít tak ,,po ruce"..Taky jedeme v březnu na hory😉 Psala mi kdysi dokonce paní, že měli jen 4% pohyblivost, tak objednala hory, že pak se na to vrhnou a těsně před odjezdem pozit.test.😀 Nám se teda nepoštěstilo, a to už jsme byli všude možně.

verra
18. únor 2020

@madamas jsme na tom stejně, taky člověk byl všude možně, zkoušel zapojit hlavu jinak, ale žádný zázrak se nekonal.

madamas
18. únor 2020

@verra tak ona ta hlava je potvora..Člověk se může věnovat tísícem věcem, odjet na dovolenou, ale stejně to tam stále je..Ještě se mi nepovedlo to úúplně vypustit..I když jsem se dokázala odpoutat tak tu naději jsem v koutku duše stále přiživovala.Prostě takové to ,,je mi to úúplně fuk" neumím🤔

verra
20. únor 2020

@madamas jako bys mluvila o mě. Já to prostě taky neumím a není mi to úúúplně fuk. Po tom špatném spermiogramu bych teď jen brečela a brečela. Snad mě to přejde a snad se začnu těšit na to, že se rozhodneme pro IVF, i když je to strašná představa.