Měním plenku co 2 h a vždycky je tam stolice. Průjem?

jajkax
31. črc 2009

Holky potřebovala bych nutně poradit,mám 4 týdení holčičku-plně kojenou. a nevím jestli je její stolice normální.Plínku měním cca 2 hodiny a v každé má nakakáno(ale třeba jenom maličko)řídkou žlutou stolici.Takovou trochu větší stolici mívá tak 1-2 deně.Ale znepokojuje mě že na každý plínce(třeba i když je jenom počůraná) nebo si u přebálení prdne tak z ní vždycky vilítne alepon pár kapek stilice.A když setřeba vzteká tak si u toho vždycky taky ukákne.Máte některá podobné zkušenosti?Do poradny jdu až ve čtvrtek tak jestli mám jít radši dřív?Děkuji za rady ☹

dvojka
31. črc 2009

my jsme měli to samé,myslim že to je v pohodě

evinkaa
31. črc 2009

jajkax: Naše malá měla nakakáno v každé plínce, u takto malých dětí je to normální. Průjem měla taky, ale až ve třech měsících. To jsme měli úplně vodnatou stoličku, zelenou, třeba i 10x denně a ve velkém množství.

jajkax
autor
31. črc 2009

tak děkuju holky,tak já k doktorce nepůjdu,ale radši se zeptám až tam ve čtvrtek půjdu.četla jsem že průjem je spíš do zelena-to mi máme uplně žlutý a ani ne velké množství-ale prostě i u každého uprdnutí či vztekání z ní kousek vyletí. 😒

evinkaa
31. črc 2009

jj, raději se zeptej, za to nic nedáš. Neboj, to bude v pohodě. 😉 U miminek je naděláno buď v každé plínce nebo i třeba jen jednou za týden, záleží na miminku. Ještě jí můžeš změřit teplotku a kdyby ji měla, tak si zajdi k Dr raději dřív.

mousunek
31. črc 2009

jajkax - u prujmu je "tekuta stolice" a vetsina by se Ti nasakla do pleny pokud to tak neni tak je to v poradku 😉