Miminko a rýma. Poradíte, prosím?

klarafucikova
30. dub 2022

Zdravím, prosím o radu či zkušenosti, mám šesti týdenní miminko, které je od porodnice pořád zahlene, denně několikrat odsavam a používám morskou vodu (na radu dětské doktorky) v porodnici mi poradili i Nasivin, který mi vsak dětská doktorka zakazala.. Přes den je to celkem dobrý, ale v noci strasne trpí, chrci, špatně se ji dýchá a vlastně i u jídla se tim občas dusí.. Máte nekdo zkušenost? Já už nevím, co s tím...je to moje první miminko, takže bojuji..
Děkuji za každou odpověď

klarafucikova
autor
30. dub 2022

@klarafucikova *zahleněne

tasimia
30. dub 2022

@klarafucikova Nasivin můžeš dávat od miminka, já jsem s nimi spokojená, takže rozhodně jimi nic nezkazis, ba naopak, používala bych ho.
Jinak ta rýma trvá už opravdu dlouho, někdy to mořská voda nevyřeší.

janina228
30. dub 2022

U nás zabíral libenar.. chvíli nechat a za chvilku odsát. No a já bych ten nasivin pro kojence 0,1mg/ml klidně dala, když už to trvá tak dlouho..

klarafucikova
autor
30. dub 2022

@tasimia taky mám pocit, že to nikam nevede, děkuji za odpověď 🙂

klarafucikova
autor
30. dub 2022

@janina228 dobře, děkuji 🙂

zmrzlinka
30. dub 2022

@klarafucikova odsávat a před jídlem Nasivin a taky zvlhčit vzduch a zvýšenou polohu v postýlce.

zelenaesmolda
1. kvě 2022

Nasivin se ale narozdil od morske vody muze uzivat jenom omezenou dobu ne?
Jiank pokud ma tohle uz od porodnice tak bych to resila s pediatrem,posle vas treba na ORL

tasimia
1. kvě 2022

@zelenaesmolda ano, je tam asi 7 dní.

chlapecektehu
1. kvě 2022

@klarafucikova Nasivin vždycky zabral jinak mořská voda a pořád odsávat plus by měl spát ve vyvýšené poloze. A dobrý je mít i zvlhčovač vzduchu.