Moučnivka. Co vám zabralo?

jannin89
3. kvě 2021

Dobrý den, prosím poradíte nám co Vám zabralo na moučnivku, mám měsíční holčičku a vyskytla se nám v ústech po stranách a mě začínají svedet prsa 🤦‍♀️🤔 doktorka nám předepsala fialovou vodičku, tam jsem vyzkoušela a máme to všude 🤦‍♀️ a zrovna miminku se mi to moc dávat nechce. Vytvářím dudlíky, mažu prsa a pusinku. Jen bych chtěla něco jiného používat. Co Vám prosím zabralo? Děkuji

potaplice
3. kvě 2021

Nám předepsala takovou nažloutlou, ale řekla bych, že to malou pálilo nebo jí po tom bolelo bříško, prostě něco nebylo ok. Zároveň nám doporučila toto a to pomáhá, ale chce to vždy aplikovat i na prsa.

jana_zofie
3. kvě 2021

Nam zabrala gencianka (ta fialova vodicka) naprosto paradne, narozdil od jinych veci. Nebala bych se to male dat. Ono se sice chvili strasne proti ni brojilo, ale ono to vypada, ze to nebude tak horke. Stejne je to jen par dni a pak byl klid. Prsa po kojeni, pusa, tusim, 3x denne.

jannin89
autor
3. kvě 2021

@jana_zofie máme už vše oblečení zničené a hlavně jak si natiram prsa a vidím, že pije fialové mléko tak to se mi moc nelíbí, aby ji to v bříšku netrapilo🤔🤭

jana_zofie
3. kvě 2021

@jannin89 u nas brisko problem nebylo, resp. nebylo to horsi. Z obleceni mi to pustilo, ale uz nevim, jestli jsem to necim nepatlala

minieee
3. kvě 2021

Nam nejlépe zabral obyc vit. C. V lékárně jsem koupila detsky, rozdrtila pul tabletky na lzicce a dala synovi do pusinky. Chvili se sklebil, ale za par dni byl klid. Moucnivka nema rada kysele prostredi.

rikatoka
3. kvě 2021

@jannin89 nasaďte miminku laktobacilky a je velká šance, že to brzy zmizí. Moucnivka je záležitost imunity a imunita je hodně spojená se střevama.

sebinka123
3. kvě 2021

Nam zabraly probiotika. Malé jsem dávala biogaia a já jsem jedla víc jogurtů, hlavně bílé, s probiotiky. A hrozně rychle byl pokoj. Viz výše, moucnivka jsou kvasinky a je to problém imunity a imunita se buduje hlavně ve střevech

maki90
4. kvě 2021

@jannin89 nám doktorka napsala nystatinovou suspenzi. Já si mazala prsa canestenem. Za chvíli to bylo pryč.