Moučnivka. Jak vyzrát na dítě, aby otevřelo pusinku k natírání?

lucinkafialova
15. únor 2021

Ahojky holky prosim pekne nejakou radu nebo figl 🙂 byli jsme u dr a malicka ma moucnivku dostala na to v nemocnici sirup a mam ji to natirat 6×denne ale ten sirup si mam davat na prst a pak ji to mam strcit do pusinky jenze ona mi tu pusinu nechce moc otevirat tak vas prosim o radu jak na to vyzrat dekuji moc 😊♥️

marti89
16. únor 2021

Pokud kojíš, pozlob bradavkou a až se bude chtít přisát, rychle vstrč prst. Nebo si to rovnou namaž na bradavku, ocumlá to.

lucinkafialova
autor
16. únor 2021

@marti89 dekuji moc urcite rada vyzkousim 🙂

martinazidkova
16. únor 2021

Já ti namocila do sirupu uchoštouru a potřela jí jazyk a tváře takhle. Poradila mi to tak doktorka, malá mi totiž tu pusu taky nechtěla otvírat a takhle to šlo 🙂

lucinkafialova
autor
16. únor 2021

@martinazidkova no me prave dr rikala ze prstem ale ani malicek mi nevezme tak.musím zkouset vse dekuji za radu urcite taky zkusím protože nasilim ji tu pusinku otvírat nebudu a ani nechci tak prave hledam a ptam se na nejaky figle jal na to dekuji 🙂

amazonkajanik
16. únor 2021

@lucinkafialova vzhledem k tomu, že bývá opakovaný přenos z prsu do úst,taky bych mazla na bradavku 😉

moncicakhj
16. únor 2021

To je pěkná svině!!! Já to léčila asi tak ty 3 týdny, vyčerpat ten gel. Dostala jsem namíchanou žlutý cosi Neocide gel a dobrý. - chvála na něj. Řekněte si u pediatra. Natírala jsem jen malýmu jazyk a celou pusu po každým kojení, dětskýma uchošťourama. Sobě prsa ne, na to jsem byla líná, jen každý večer umyla a zvláštní ručník. Mladýmu 2x dudlík sterilizovat.

lucinkafialova
autor
16. únor 2021

@moncicakhj dekuji moc ja mám 6krat denně ji to natirat právě a je to nějaký sirup namichany tak jsem zvědavá kdy nam to odezní na bradavky jsem dostala i ja mazani 2krat za den a pred kojenim otrit

lucinkafialova
autor
16. únor 2021

@amazonkajanik ja prave dostala mazani na bradavky 2krat denne mazat a pred kojenim setrit děkuji moc

lucinkafialova
autor
16. únor 2021

@martinazidkova dekuju rada zkusím 😊 za jak dlouho vam to zmizelo ? ja mam prave i mazání na prsa

amazonkajanik
17. únor 2021

@lucinkafialova nám se naštěstí vyhla, ale švagrová si tím prošla u dcer, tak mě hned poučila, co kdyby náhodou 😉 ale jak dlouho se léčili,si už nepamatuji,té nejmladší je 9let 🙄