Mytí vlásků miminka, šampony

isabelafuentes
9. črc 2018

Ahoj maminky, od kdy jste myly svým dětem vlásky šamponem? A doporučíte nějaký šampon?
Díky a hezké pondělí všem.

mku
9. črc 2018

Ja od narozeni malemu cas od casu umyju hlavicku tim cim ho myju. Mam specialni mydlo na oboji z lekarny.

vecerinka
9. črc 2018

Vlásky staci 1x tydne. Ja používala Hipp. Je jak na telo tak i na vlasy.

kac_kac
9. črc 2018

Šampony, mýdla, gely a podobné mycí prostředky používám až na děti které se plazí po zemi, až když se dokáží zapatlat víc než jen oslintáním. Na slintance a zapocené vlásky stačí jenom obyčejná voda.

adelka951
9. črc 2018

Mám děti ve věku 3 a 5 let a šamponem jim vlasy nemyju, jen vodou. Nijak se jim nemastí.

ireniq
9. črc 2018

Od miminka jsem myla jen vodou tak jednou tydne (detske mydlo jsem pouzivala jen na zadecek a prilehle partie, jinak cele mimi jen vodou). Tak od roka pouzivam alverde ultra sensitive sampon z dm - malej se hodne poti a k tomu ryje hlavickou vsude mozne... 🐷 myjem podle potreby, v horku jednou az dvakrat tydne, v zime míň.

priefi
10. črc 2018

@isabelafuentes syn ma 2 a sampon nepouzivame 😊

dzejsy
10. črc 2018

Pouzivali jsme Nivea baby sampon od ukonceneho sestinedeli 1x tydne

luciklim
10. črc 2018

@isabelafuentes pouzivame Sebamed emulzi na telo i vlasky, pouzivame od 14 dnu a myjeme kazdy den, i vlasky. Pokud neni ditko alergik, tak se toho neboj. Jen samotnou vodou se tak dobre neumeje 🙂

vendelinka08
10. črc 2018

Pouzivala jsem od Biodermy..gel na myti tela a vlasku...ale co jsou synove vetsi 6 a 10 let..tak si vlasy samponem nemyji a musim rict, ze je maji krasne a zdrave a nemasti se jim. Staci jen vodou smyt prach...

soleilll
10. črc 2018

@isabelafuentes Prvorozený byl skoro plešatý, takže mytí vlasů šamponem přišlo na řadu až po prvním roce. Do té doby na celé tělo sprchový gel Sebamed a pak jsem přidala šampon stejné značky (voní mi). Navíc dítěti se vlasy nemastí, maximálně se trochu potí nebo zapráší, takže 1x týdně je až dost. Mladší byla vlasatá, teď ve 2 letech má opravdu husté vlasy, krátké - požíváme různé šampony, žádné zvláštní značky, děti si je vybírají podle vůně, takže třeba i z DM půl litru za 20,- 🙂

luj89
10. črc 2018

@isabelafuentes Dceri je rok, od zacatku myji samponem Weleda cca 1x tydne. Od narozeni je vlasata, ma takove hrubsi vlasky po mne. Snadno se na hlavicte zpoti, zvlast treba pod cepici. Za ten rok jsem spotrebovala dve ty pidi tubicky po 60 Kc.

eshly28
10. črc 2018

U syna jsme bojovali se seboreou tak jsem napred koupila Uriage bebe a ted ma maly Tonika od Nobilis, myji max jednou tydne, jinak staci voda. Do zavedeni prikrmu jsem maleho myla jen vodou a rucky umyvala Robatkem s konopim. Ted uz myji intimni partie a pod krkem mydlem vzdy

aklin
10. črc 2018

Miminku staci myti vlasku vodou. Dcera ma 3 roky a myju ji vlas jen bylinkami.

isabelafuentes
autor
10. črc 2018

Jak je vidět, každý k tomu přistupuje trochu jinak... Tak já jsem nakonec objednala toho Toníka od Nobilis Tilia a zkusím to tak 1x týdně, spíš tak aby si na to dítě zvyklo 🙂 Chtěla jsem nějakou opravdu zdravotně nezávadnou kosmetiku, tak tohle snad bude v pohodě.

petaov
10. črc 2018

Dokud se vlasy nemastí (čekám, že to přijde tak v pubertě), je šampon zbytečné vyhazování peněz. Syn má 7 let a vlasy myté jen vodou, má je moc hezké a pevné.

bayt
10. črc 2018

@isabelafuentes Myju ted od pul roku, protoze se mu zacala trochu delat mlecna krusta. Pouzivam sampon od Stadelmann a je perfektni, jako ostatne cela ta kosmetika. Je prirodni.

lajla
19. črc 2018

voda

vanea
19. črc 2018

Ahoj, já vlásky víceméně do nedávna (10m) nemyla ničím, jen vodou...zrovna ta vlasová pokožka mi přišla taková citlivější, ze začátku tam měl pořád nějaké mapy a vyrážky..když to všechno odeznělo, tak jsem na vlas opatrně použila nějakou tu přírodní kosmetiku a měl na ni reakci, asi mu nevyhovovala nějaká složka.. teďka teda používám baby dove sensitive mycí gel, a je to ok.. mají sice i zvlášť šampony, ale to jsme ještě nezkoušeli, chystám se na to později🙂