• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nedonošeňátka a jejich vývoj a trápení. Je jejich vývoj zpomalený?

andul:Kojit nemůžu nebot je v inkubátoru,..papá 48ml,kyslíšek má ve 2%
23. pro 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojka:taky doufám:slight_smile:měl by jít domu kolem termínu porodu:slight_smile:)

NOVÉ FOTKY V ALBU Z DNEŠKA......našeho Andýska mimíska :grinning:
23. pro 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
stylly-to už je opravdu kus chlapa :dizzy_face:
23. pro 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně furt jen nejde do hlavy a doufám že nebudu za úplnýho blba :grinning: ,že vás tam budou držet právě až do doby kdy měl přijít na svět :confused:
Oni mu občas dávají ještě kyslík? :slight_smile: :confused: Smíš si ho vykoupat?
23. pro 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojka nas tam drzali este dlhsie ako sme mali termin porodu :slight_smile:
23. pro 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojka:my jsme na intermediální péči a já nejsem hospitalizovaná takže návštěvy jsou od 13-17h takže v té době nekoupou,ale mohu ho nakrmit,přebalit a když má nízko kyslík tak pochovat!!!!!Tak jde o ty lahičky papání hlavně a to se chytá až tak kolem toho termínu porodu,...ale my už ho máme blízko:slight_smile:
23. pro 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
opravdu? :confused: Tak to jsem dopadla ještě dobře :slight_smile: nás pustily skoro 3 týdny před termínem porodu
23. pro 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojka:Tak to gratuluji,...my jsme šikulky a brzo budem taky doma:slight_smile:)) :slight_smile:
23. pro 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stylly-my koupaly už ve 13 hodin :grinning: to bylo fakt legrační
Tak fajn,hlavně at už to teda je a máte ho doma :slight_smile:
23. pro 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojka:taky si říkám,..je to vážně nekonečné,...v 19.30 mu zase zavolám(teda sestřičkám) :grinning: :grinning: nemůžu si pomoci,..jsem jako na trní,..volám i ráno po vizitě:slight_smile:)))já a nebo manžel
23. pro 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
stylly- na fotkách (určitě i v reálu :grinning: ) je opravdu nádherný, kus chlapa. my jsme se přes týden drželi na 1810g, už jsem tu hodnotu nesnášela, proto si jí tak pamatuji. Musel dostávat něco do mlíčka- nevzpomenu si, jak se to jmenovalo, tak nějak divně na "f" a pak začal konečně tloustnout. Takže na Andym je vidět, že mu chutná :dizzy_face:
U nás se koupalo, jak se mi chtělo, většinou jsem čekala na manžela. Jenže já tam byla celou dobu hospitalizovaná, to bylo úplně o něčem jiném.
dvojka- my šli domů přesně tři týdny před termínem. Neboj, nejsi za blba, já se nad tím taky pozastavila :grinning:
23. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tal nás pustili domů přesně 6týdnů před porodem

a kojit jsem musela zkoušet i když byl v inkubátoru
23. pro 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky kojila, i když byl v inkubátoru, vždycky jsem si ho vyndala, zabalila do teplíčka a už jsem to zkoušela. A to prakticky hned, co to šlo. No a co nedopil, tak dostal stříkačkou...a to jsem mu pak taky dávala já, ze začátku sestřičky.
23. pro 2009 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som sa nevedela dockat dvoch kil. :slight_smile: Matko nam priberal nejako pomalsie ako Misko, aj viacej schudol, kazde rano som trpla, ked ho vazili, ci nieco pribral a ked bol taky den, ze nic, mala som co robit, aby som tam neplakala. Cakali sme vlastne len na vahu, aby ho mohli prepustit, vsetko ostatne bolo vporiadku. A teraz, ked ho vazim, tak zase dufam, ze toho priberania bude menej. :grinning: Je z neho taky maly maco... :slight_smile: ale kym nie je taky tlstucky ako Misko, tak este dobre. A zevraj je to ine, ked pribera z mm ako z um (podarilo sa mi zvysit si tvorbu mlieka, takze uz dlhsi cas je opat iba na mm :dizzy_face: ), aj ked si neviem velmi predstavit, preco je to ine, vsak tuk ako tuk, nie? :sweat_smile:

Krasne a pokojne Vianoce vam vsetkym prajem a Andy nech sa rozpapka, aby mohol ist domov k rodicom. :slight_smile:
24. pro 2009 v 01:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deina-už jsem se lekla že budeš mít dneska absenci :grinning:

Též přeji pohodové svátky,zdravé dětičky doma u maminek a tatínků :slight_smile:
24. pro 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přeji krásné prožití Vánočních svátků, klid a pohodu :dizzy_face:
24. pro 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridavame sa k prianiu pokojnych Vianoc....

"Lebo dieta sa nam narodilo,
syn nam je dany,
na jeho pleciach spocinie kniezatstvo,
jeho meno bude:
Predivny Radca, Mocny Boh,
Otec vecnosti, Knieza pokoja." (Biblia, Izaias 9:5)
24. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji vám maminky moc,...také přejí krásné vánoce:slight_smile:)))

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja prajen pokojne a stastne sviatky, vela zdravia a rodinnej pohody. :dizzy_face:

Maly v poslednom case dobre taha spanie v noci, tak odsavam stale neskorsie a neskorsie. Inac, dost narocny den, uf, tak som rada, ze ma nechal pospat si.
25. pro 2009 ve 02:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Misulovi sa vecera nejako nepozdavala, zjedol len trosku sosovicovej polievky, ale bol cely nateseny z magnetickej tabulky s pismenami, takze sme potom cely vecer "citali". :slight_smile: Matkovi to zatial samozrejme nic nehovorilo, ale buduce Vianoce uz bude rozbalovat darceky aj on, to bude sranda, dvaja krpcovia tam budu pobehovat.
25. pro 2009 ve 02:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Deina, tak na to sa teším aj ja, ako nám budúce Vianoce bude štvornožkovať krpček pod stromčekom :slight_smile:
25. pro 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsetkym vam prajem prijemne prezitie vianocnych sviatkov.

stylly a co tvoj drobcek ,ako papa?
25. pro 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky,....:slight_smile:

Dneska jsme se hodně polepšili s kyslíkem,...takže je to už na dobré cestě,papáme 48ml,nezvracíme:slight_smile:
Dneska jsme 1.přebalovala a měřila teplotku:slight_smile:
NOVÉ FOTEČKY:slight_smile: :slight_smile:
25. pro 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
stylly maly je nadherny a ta vaha hotovy valibuk :wink: este par dni a maleho si odvezies domov :slight_smile:
25. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIA: :grinning: :grinning: to je:slight_smile:Však mu taky sestřičky říkají že je ostuda,..že už má být doma :grinning:
25. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stylly koukala jsem na fotky, je to macek. D byl už sice dávno doma ale byl poloviční.....asi máme těžké kosti
každý týden těhu navíc tam na těch dětech jde opravdu znát

schválně ti ukážu fotku v albu....jukni jak vypadal David
25. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, tak jak proběhly Vánoce? Páťa se úplně klepal u rozbalování dárků :grinning: , všechno chtěl, ze všeho byl nadšený. A že toho dostal, u nás to vypadá, jako kdyby jsme měli děti tři :dizzy_face: Dneska ještě návštěva dědečka, už nám hlásil, že tam má čtyři auta. Těch se sešlo až moc.

Stylly- tak jak? My šli domů s váhou 2O70g, oproti Vám opravdu mrňousci.
26. pro 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem pár fotek (konečně), tak se jukněte :wink:
26. pro 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
iri:My máme pořád procento kyslíku ale dneska mu to asi vysadí a půjdeme na postýlku :grinning:
26. pro 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
stylly tak co ako drobcek ako ti papa,a co vaha?
27. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek