Nejde nám přetáhnout předkožka, co s tím?

zazulinka
10. lis 2012

Maminky mému malému bude rok a půl a nejde nám pořád přetáhnout předkožka i když to zkoušíme když se koupe ale pořád nic mám to něják řešit??jestli ano jak??nedělám to silou a když běhá nahý když zkoušíme na nočník tak se za něj tahá...??

majatob
11. lis 2012

do peti let ma cas 🙂

adelkav
11. lis 2012

@zazulinka Byli jsme se stejným problémem u chirurga, říkal, že pokud s tím nemá žádný problém, tak to máme nechat tak do tří let a pokud se to nezmění, tak nám napíše kortikoidovou mastičku na uvolnění. Nic s tím nechce dělat dokud bude prcek na plínkách. Už jste byli na prohlídce v roce a půl? To by se měl pediatr podívat a případně říct co s tím.

berenika39
11. lis 2012

nic, čekat, buďto to půjde nebo nepůjde, ale ještě tak tři roky nemusíš řešit. jen v případě, že by měl problémy s čůráním, záněty a spol. ale pokud je v klidu, tak nic...

zazulinka
autor
11. lis 2012

no tak počkám a uvidíme jinak problém nemá!!tak uvidíme!!no nás ta prohlídka teprve čeká tak uvidíme!!

detina
15. lis 2012

ahoj, nám budou 3 roky, nejde nám to a chirurg nám řekl, že až tak v pěti letech......někdy pediatři se snaží sami stáhnout, že to urvou, ale to bych malýmu nikdy nenechala udělat... navíc by šel už pod narkozku....zkoušet a uvidí se.

jmisa
17. lis 2012

Synovi to jde zatím jen částečně a vůbec to neřešíme, neřešila to ani pediatr. Myslím, že v případě bezproblémové situace není nutné nijak zasahovat. I do tohoto stavu se syn dostal "sám od přírody", my pindíka neřešíme.