• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Noční bolesti nožiček. Máte zkušenost?

@mamkamarketa ...na křeče ber magnézium, také mě to trápí :unamused: .ale to magnézko hodně pomáhá :wink: .
21. dub 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mamkamarketa ahoj jj to byo asi ono... dceru boi treba jen jedna noha.... on narika ze spani a kolikrat ani nevim co ji boli... dam ji panadol a pak usne. Jinak zadne masirovani ani kremy nepomoho.....ale brala na to homeopatika muzu pisnou nazev.....
22. dub 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
me na to vzdycky pomohla alpa,natrit nekolikrat a fakt pomohlo!
7. kvě 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dcerka (5 let) na to taky často trpí, ale ji nebolí holeně jak píšete většinou vy, ale bolí ji jedině - nevím jak to správně napsat - podkolenní jamky - vzadu na noza za kolenem. Je to možné, že ji bolí jedině tam? S doktorkou jsme to zatím neřešili, ale budu se jí muset brzo zmínit, protože to máme dost často.
30. kvě 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, máme stejný problém...
Hanule05: tak syna to bolí přesně tam, jak píšete vy. Teď už je to lepší, ale když si nohy hodně unaví (třeba odpoledne v hopsáriu), tak mi doma večer skučí. Nepomůže nic jiného než panadol. Teď začínají bolet nožičky i malou... Křeče jsem mívala jako malá já, nepomohlo ani magnezium...
29. lis 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @ined77 @renatalen @hanule05 @renatalen @eloana a ostatní maminky :slight_smile:

Mohly byste se se svým příběhem ohledně Růstových bolestí Vašich dětí podělit, stejně jako tady v diskuzi, také v naší Wiki knihovničce Modrého koníka, kde právě vzniklo téma pod tímto názvem: www.modrykonik.cz/rustove-bolesti/ ? :slight_smile:

Tím, že svůj příběh, radu, zkušenost napíšete do Wiki, pomůžete ostatním maminkám úplně stejně, jako např. tady ve fóru @eloana . Mají otázky, toto téma je zajímá a Vy jim svým příspěvkem můžete v mnohém pomoci, podržet je, poradit...

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! :slight_smile:
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: http://www.modrykonik.cz/wiki/all
3. led 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek