Noční svědění pochvy u 18ti měsíční holčičky. Poradíte?

rkk
25. pro 2010

Prosím maminky poradte.Malá už čtvrtou noc se mě budí a podle toho jak je neklidná a tře si plínku ručičkou tak jsem usoudila že jí svědí pipinka.Když jí rozdělám nejradši by si to rozškrábala.Jenže nemá to zarudlé ani oteklé. ☹ Už nevím co by to mohlo být poradte prosím ☹ ?

soanpe
25. pro 2010

jsi si jistá , že ji svědí pipinka 😉 😀 tohle jsem si se svojí malou prožila během jara 😀

sabcav
25. pro 2010

Naší Andrejce je 20 měsíců a tře si to tam občas taky - většinou teda ve vaně nebo když jí nechávám přes den bez pleny 😉 , ovšem podle toho, jak se u toho tváří, jí rozhodně nic nebolí a je jí to víc než příjemné 😀 . Prostě objevuje svoje tělo a poznala, že dotýkat se pipiny je příjemný 🙂 😉 .

haanhobe
27. pro 2010

Já bych to tipovala na roupy, zkus zkontrolovat pokakanou plínku - hýbali by se tam asi půl cm potvůrky. Je to valmi napříjemné i pro dospělého a přenáší se to v kolektivu. V žádném případě to není ze špatné hygieny. Jen doporučuji zajít k dětské lékařce, existují na to tabletky - jen na předpis - užijí se dvě opakovaně a je klid. Bohužel se to rádo vrací.