Noční zvracení. Máte podobnou zkušenost? Čím to bylo?

zlatik1
15. únor 2022

Prosím poraďte mi, syn ( 6 let) mi začal v noci zvracet .. trvá to týden s přestávkami.. ve ct jsme jeli až na pohotovost, zvracel úplně pořád, dostal injekci proti zvracení.. v pátek,sobotu nezvracel .. jedl dietu a pil v so v noci zase zvracel jen jednou,ale vše.. pak nic a teď zase .. zítra jdu k Dr .. prosím měli jste taky .. co za tím bylo

Je bez teplot, rýmy, kašle.. krk a jazyk dobrý

veruuu_kubesovic
15. únor 2022

A co jedl v tu sobotu, že se zase pozvracel?
A to není na hospitalizaci, když zvrací a nic v sobě neudrží? Týden se mi zdá docela dlouho...

merope
16. únor 2022

@zlatik1 Jsou i virózy, co bývají bez teplot. Ale určitě "otravovat" doktory. Dělali mu testy? Třeba salmonelóza nemusí mít teploty.

zlatik1
autor
16. únor 2022

@merope děkuji za info, byli jsme u Dr.. podle mi v tuto chvíli jen viróza.. dala nám kinedril.. pokud nezabere nabere laboratoř.. v moči nic, krk čistý, břicho měkké..poslechové ok

edicad
16. únor 2022

@zlatik1 u našich dětí to byly roupy. Zvracely jenom v noci a měly křeče v břiše. Během 14 dní zvracely 5 nocí nezavisle na sobě. Doktorka řekla že máme odchytit stolici a dát ven do zimy, pokud ze stolice budou vylézat bílé nitky,tak jsou to roupy. Dostaly jsme celá rodina tablety a pak už byl pokoj.😉