Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Odstranění nosní mandle plazmovou koblací. Byly jste s dětmi?

monny88
30. dub 2020

Zdravím vás maminky, byly jste s vašemi ratolestmi na tomto zákroku? Jaké máte zkušenosti? Jak dlouho operace trvala a jaký byl výsledek?

luciashek
30. dub 2020

@monny88 Ahojky, dcera na tom byla minulý rok a velká spokojenost. Před 2ma lety byla na klasickém odstranění v Motole a mandle dorostla a ještě jsem s ní nemohla počkat než usne, musela do naha, odvezli ji na posteli pryč, byli jsme tam celkově víc jak půl dne a celkově stres a hojení na prd. Minulý rok jsme se rozhodli pro plazmu přes Fortmedicu a velká spokojenost. Přišli jsme, dcera šla za chvíli na zákrok, byla jsem s ní dokud neusnula, vše bylo bez stresu, v klidu, měla na sobě pohodlné oblečení, zákrok asi půl hodiny a pak jsme u ní byli jakmile se probudila a asi za hodinu a půl jsme jeli domu. Hojení super a od té doby má klid.

malenka3
30. dub 2020

Řešila jsem to před časem v jiné diskuzi, kdyby sis chtěla pročíst.
https://www.modrykonik.cz/blog/alena2109/messag...

ciocca
1. kvě 2020

Byli jsme s oběma dětmi ve Fortmedica a probíhalo to přesně jak píše @luciashek. Jsme z Plzně, takže druhý den na kontrolu jsme museli u nás na ORL, to jsme si domluvili předem, vzali nás přednostně. Hojení bylo rychlé, jen dceři nesedla narkóza (ale to by bylo i u klasického zákroku) a 24 hodin zvracela.

Sem začni psát odpověď...

Odešli